Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nagy örömében...

A kiskutyám nagy örömében mindig bepisil, ki fogja ezt nőni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem foglalkoztok vele érkezéskor, meg amikor így túlizgulja a dolgot, akkor meg fog szűnni ez a viselkedés. Ha tovább pörgetitek az egymás nyakába borulással, akkor azért ne várjatok sok változást, ha egy éves és még mindig ezt csinálja. Jól beleneveltétek, hogy ez jó, mert gondolom agyonsimogatjátok mindig ilyenkor, ő meg azt hiszi, hogy ezt így kell. Szépen civilizáltan köszöntsétek akkor, amikor már lenyugodott, és másoknak is mondjátok el, hogy ne ugorjanak a nyakába, ha ilyen izgulós.
2012. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Akumi, ezt kinek írtad? Remélem nem nekem, mert én pontosan ugyanezeket írtam le az első hozzászólásban, úgyhogy valószínűleg tudom, mit kell tenni, tudtam már egy évvel ezelőtt is.
2012. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én alapvetően a kérdezőnek szoktam válaszolni, most is így tettem :)
2012. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

de én meg nem írtam, h 1 éves, sztem azért hitte, h neki írtad.

miénk még jóval kisebb.

2012. aug. 28. 10:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, sorry, akkor valamit félrenéztem :) Mindegy, a lényeg így is ugyanaz marad :)
2012. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!