Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tuzel a kutyám, jòl...

Tuzel a kutyám, jòl gondolom? Bővebben.

Figyelt kérdés
Szoval bevan dagadva az egesz kis sunája ès olyan mint hanem is làny lenehanem fiú lassan.... :s ès furcsa feheresen valadekozik.. Na mar most azt hallottamhogy ilyenkor mindenfele felsallo betegseget el tudnak kapni es ebbolleszkesobb a mehgyulladas meg egyebek... Jol gonfolom hogy most akkpr nem kene kutyaoviba vinni egy darabig?.....
2012. aug. 25. 23:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Es meddig tart nala ez az allapot?.......
2012. aug. 25. 23:21
 2/7 blanka17 válasza:
Hàt...véreznie kéne,ha csak egy picit is,a fehér vàladék fura. A tüzelés amúgy kb. 3hét
2012. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutyus?:)

Menj beszélj a dokival ő mindent el fog mondani és megnézi a kutyát is.

Egyébként megoldás lesz a tüzelésre a későbbiekben az ivartalanítás. Evvel a méhgyulladás és a hasonló betegségek is megelőzhetőek.

2012. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont abban az időben van, amikor nagyon kerülni kell a kanokat.Akinek szukája van, illene tisztában lennie a tüzelés jellemzőivel. Nagyon ajánlatos kb 2 hónap múlva ivartalanításra bejelentkezni. Az ovit még kb 2 hétig hanyagoljátok.
2012. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy olyan, mintha fiú lenne?? :O

Egyébként a fehér folyás szerintem nem normális, nézesd meg a dokival.

Mennyi idős?

2012. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

olyan mintha fiú lenne... ezzel azt akartam érzékeltetni hogy akkorára nőtt a kis nunija, mintha töke lenne.

De felhívtam végül az állatorvost, hogy mivan, és végülis eltaláltam a dolgot -első kutya.. azért ilyen bizarr nekem..-

a fehér fojás is rendben van, előfordul. Először van ez a fojdogálás, aztán vérzik és utána 1 hét kb. míg termékeny. Nem igazán visszük ki, tehát az erkölcseire nem nagyon kell ügyelni. Az egész kutya 1,25 kiló, inkább kirándulni megyünk akkor vagy rokonokhoz ismerősökhöz... Kutyaovi felfüggesztve 3 hétig... :/

Szegényt valszeg ha vége lett 2 hó múlva megműtetjük.. :(

Állítólag így a jó, de nem vagyok híve az efféle "csonkításoknak". De kiskutyát se akarok... jó. Ez van.

2012. aug. 26. 11:02
 7/7 A kérdező kommentje:
A kutya amúgy 8 hónapos.
2012. aug. 26. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!