Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ugatós a Cavalier...

Mennyire ugatós a Cavalier King Charles Spániel kutyus? Mennyi mozgás igénye van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen kutyust. Városban lakom panelban. Van olyan szomszédom aki nem nagyon szereti a kutyákat és nem nagyon díjazná ha egész nap ugatna. Tapasztalt gazdik tőletek kérdezem: mennyit ugat ez a fajta? Illetve kis termete ellenére nagy a mozgás igénye? Többször levinném sétálni és a közeli parkban tudnék vele labdázni is.. Valamint van egy kutyajátszótér is a közelben. :) Írjatok légyszi tapasztalatokat és hasznos tanácsokat a kutyusotokról.. Köszönöm szépen előre is.
2012. aug. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen meg van nevelve a kutyus a szomszédok egy árva nyikkanást sem fognak hallani :)
2012. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy Cavalier az utcánkban, egy pozitív, csendes, pusziosztós tündér. Ha alaposan futtatod, simán elvan társasházban is.
2012. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én Cavim szörnyen ugatós néhány hónapja.. még nincs egy éves. rettenet amit leművel, kertes házban lakunk, járunk kirándulni, de egyszerüen hiperkatív!!!
2012. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja egyébként csak akkor ugat, ha más kutyát hall (szóval nálunk mindig) és ha dörög az ég!
2012. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is van cavalierem nagyon ritkán ugat inkább csak ha játszunk akkor szokott:) naponta ha elmész vele 1 órára labdázni sétálni az elég neki. nagyon szeret mozogni és nagyon hálás kutyus:) én nem bántam meg h ezt a fajtát választottam:)
2012. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!