Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A neostomosan fürdető hogyan...

A neostomosan fürdető hogyan működik?

Figyelt kérdés
Spot-on van a kutyán és mégis bolhás.Hogyan kell fürdetni a neostomosannal,megfürdetem és rajta marad,vagy tiszta vízzel le kell mosni róla?A fejét lehet?Mi van ha a szemébe megy?Olyan írjon légyszi,aki próbálta.
2012. aug. 26. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora a kutya, úgy kell ampullát darabra venni. 1 ampulla-1 liter vízzel elkeverve. Én úgy csináltam, kutya lavórba beleáll. Kancsóból lassú, alapos locsolás a testén mindenhol. Addig, míg teljesen át nem ázik. Mindig visszamertem a lavórból a lefolyt szert. A fejet úgy lehet, hogy befogod a szemét.. Persze, ott nem ezerrel zúdítod rá a folyadékot.

Utána nem kell leöblíteni. Meg kell száradjon rajta.

A spoton jó méretű a kutyádra?

2012. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is jó megoldás lehet ha egy spricnis üvegbe töltöd be a kész oldatod és azzal permetezed át A-Z-ig (a fejét is, csak óvatosan ne menjen a szemébe) a kutyát, úgy, hogy a szőre átázzon. Mi vagy így szoktuk, vagy úgy hogy beállítjuk a kádba az oldatot egy külön tálba megcsináljuk és szivaccsal elkezdjük felvinni rá, így több megy a kutyára és kevesebb folyik mellé, valamint nagyon élvezi, ahogy masszírozom, simogatom esetleg vakargatom közben. Ráadásul mivel kevesebb megy mellé ezért kevesebb is kell belőle.

Rajta kell hagyni, nem szabad lemosni.

2012. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A csepp az elég volt rájuk,mindegyik kapott,még a macska is rá valót,ami mindenféle parazitát kiírt kívül belül.A kutyáké most egy olcsóbb változat,csak 1000ft volt fejenként.Úgy látom annyit is ért.De új cseppet majd fizukor kapnak,addig akarok valami mást.A neostomosannal már befújtam a helyeiket az egész udvart,de még mindig van bennük.A csepp után eltűntek kb 2 hétre,de most újra látok bennük.
2012. aug. 27. 08:26
 4/4 uszi válasza:
Helló! Mi kullancsokat gyűjtünk, nem bolhákat. Nekem is ajánlották a neostomosant. Engem az érdekelne, mennyire káros a kutyára, pl ha lenyalná, valamint, hogy ha kisgyerek is van nálunk, simogatják a kutyát, rájuk ártalmas? Valaki tud segíteni?
2013. máj. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!