Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanítsak neki?

Mit tanítsak neki?

Figyelt kérdés

Van egy féléves nagytestű kutyusom.A kérdés az lenne,hogy miket taníthatnék neki?Minden nap gyakorolunk otthon,a kertben kb 15 percet.Olyanokat,amiket pl egy suliban csinálnak,pórázon séta,megállás,futás,ül,fekszik,marad ülve és fekve,pacsi,apport.Ezeket mind tudja,meg is csinálja,de miket lehetne még megtanítani neki?

Illetve még annyi,hogy ha tovább tart a gyakorlás,pl 20-25 percig,annyi ideig még tudna koncentrálni?Sajnos a napi két alkalmat csak hétvégén tudom csinalni,hétköznap csak egyre van lehetőség.



2012. aug. 27. 11:46
 1/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem egy átlagos kutyánál ezek amik illik tudni. Ha nem viszed versenyekre bőven elég ez.
2012. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem,nem fogunk versenyekre járni,egyszerű házi kedvenc. :) Csak azért tettem fel a kérdést,mert szeretek tanítani neki dolgokat,és úgy látom,ő is szereti csinálni.
2012. aug. 27. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ,én ajánlanám a 101 kutyatrükk könyvet, ebben sok gyakorlat van, amit meg lehet tanítani neki, és részletes leírás van, képekkel illusztrálva, hogy hogyan csináld.
2012. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Azért kérdem, mert lehetne neki a fajtához illő feladatokat is adni. Például egy vadászkutyánál meg lehetne próbálni szimatmunkát tanítani, vagy ŐV-fajtánál csibészelni szigorúan kiképzett segéd segítségével, és így tovább. Meg lehet próbálni agilitizni vagy frisbee-t elkapatni vele, van lehetőség bőven, csak tudd mihez van neked és a kutyának kedve.
2012. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
labrador,ezért sokat apportozok vele,vízből is kihozza az eldobott tárgyat
2012. aug. 27. 17:25
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat, a könyvet letöltöttem,köszönöm :) így spóroltam 4 ezret,mert ugyanezt a könyvet már kinéztem,de nem vettem meg
2012. aug. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!