Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a Sophie's Pearl...

Vélemények a Sophie's Pearl Kennelről?

Figyelt kérdés
Huskyt szeretnék jó helyről. Érdekelne a ti véleményetek is.

2012. aug. 27. 15:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Szépek a kutyák,a tenyésztő tisztességes,itt is szokott válaszolni:) Személyesen nem ismerem ,de szerintem csak jó hely lehet.
2012. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
A kennel tulajdonosa az egyik helyi "kutyaguru"; ha valakitől, tőle bátran vehetsz kutyát :)
2012. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

A legjobb helyen jársz akkor :)

Kutyám ugyan nekem sincs tőle, de szintén innen ismerem, szoktam vele néha leveleket váltani és látom fb-on a tőle kikerült kutyák fotóit is, akik külföldön is igen jól megállják a helyüket.

Mindemellett persze szűrt, egészséges kutyái vannak, szóval nálam 5 csillagos :)

2012. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%
Tökéletes választás :) A kutyák gyönyörűek,egészségesek.Nekem is tőlük kutyám,de bármikor ha kérdésem volt nyugodtan fordulhattam hozzá :)
2012. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
egy kis javítás: * Nekem sincs tőlük kutyám
2012. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) bár azt nem igazán értem hogy egyikőtöknek sincs onnan kutyája, személyesen sem ismeritek, és mégis csak pozitívat írtok róla. Ha nem irogatna ide akkor is ez lenne a véleményetek? Nem ismerem őt, lehet hogy igazatok van, csak ez így kicsit zavaros nekem.
2012. aug. 27. 16:30
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Igen akkor is,mert elsősorban én nem is a huskyk miatt ismertem meg a kennelét hanem a whippetek illetve a magyar agara miatt,mikor nem tudtam dönteni hogy whippetem vagy magyar agaram legyen felajánlotta hogy ha felém jár elhozza a magyar agarát,hogy ismerjem meg..nem so tenyésztő tenném meg ezt egy idegenért..ráadásul ha elolvastad a kutyák "történetét" akkor láthatod hogy Colát visszavette az előző gazdájától mert megsérült gondolom már nem kellett többé..
2012. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem írogatna ide, nyilván akkor annyi tapasztalatunk lenne, hogy megnyitjuk a honlapját és elolvassuk amit ír.

Nyilván abból sokkal többet tudunk leszűrni, hogy milyen ember, hogy az itteni hsz-eit is elolvassuk ill. beszélgetünk vele.


Neked kell eldönteni, hogy szeretnél-e tőle kutyát, beszélj vele, keresd fel, aztán majd mindketten eldöntitek hogyan tovább...

2012. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem írna ide, akkor nem ismernénk a hozzáállását egy csomó dologról, semmit nem tudnánk mondani róla :) Így azért valamennyire ismerjük ismeretlenül is, én teljesen korrektnek tartom, és ha az ő fajtáira vágynék, biztos ő lenne az első, akit megkeresnék. Ezért merem bátran másnak is ajánlani :)
2012. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Értem:) És attól függetlenül hogy jófej, korrekt, és szereti a kutyáit.. minőségi kutyáik vannak? Szóval ez is érdekelne.
2012. aug. 27. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!