Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Carin terrier vagy Bolognese?

Carin terrier vagy Bolognese?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék kis termetű kutyát amit ölbe viszek, fésülgethetem,babusgathatom,szeretgethetem :D

De nem tudom melyik illik jobban hozzám

Kérlek írjatok !


2009. júl. 26. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A terrierek nem ölebek, nem kell öket babusgatni. A CAIRN terrier egyébként sem egy ismert fajta itthon, valószínüleg elég drágán lehet hozzájutni, egyébként a bundája nem ígényel napi ápolást.

Szerintem neked a bolognese a jobb választás, de azért ne feledd hogy a kutya nem hajasbaba: fontosabb neki a napi séta és a nevelés, mint a masnika meg a ruci.

2009. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Hát nekem nem kéne bolognese,mert egy sajnos divatkutya lett,és mindenki összevissza szaporítja.

Inkább a cairn terrier. Viszont mivel terrier,az nem az a babusgatós fajta.

Természetese a bolognese sem. Mivel kutyák,úgy kell bánni velük,mint egy kutyával. Ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem szabad szeretgetni,meg simogatni őket,csak azt,hogy nem barbi babák,és nem arra vannak,hogy jajj de cuki muki,ruhát rá,meg kismasnit ;)

2009. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Bichon Bolognese,de a Bichon Havanese is nagyon aranyos:)
2009. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a második válaszolóval értek egyet.

azt sajnos nem irtad, hogy milyen gyakran futtatnád, játszanál vele. ha ritkán, akkor inkább egy helyes hosszúszőrű kiscicát vennék a helyedben. azokat kényesztetgetheted amennyit csak akarod. nem fog a fejedre nőni. de egy eleven crain terrierrel meggyűlne a bajod. a bolognese is igényli a testmozgást.

de ha már egyszer kutyát szeretnél, akkor inkább bolognese mellet dönts.

2009. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi első válaszolóval értek egyet. rosszul emlékeztem mikor irtam:)
2009. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.De nem ezt akartam pontosan írni.

Mivel kertes házban lakok van hely bőven ahol egy kiskutya elszaladgál és sétálni is gyakran vinném.:D

2009. júl. 28. 17:29
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából én ezekhez a leírásokhoz tudnék jól alkalmazkodni amik itt vannak leírva : [link]
2009. júl. 29. 12:04
 8/10 A kérdező kommentje:
természetesen ami fent van írva ^^
2009. júl. 29. 12:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ára elég gyanus ... túl olcso ...kérj egy képet és kérdezd meg hogy van-e törzskönyve ...
2009. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben megkérdezem majd
2009. aug. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!