Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha vki neten keresztül elkéri...

Ha vki neten keresztül elkéri a kutyám törzskönyvét megadjam neki?

Figyelt kérdés

Tenyészteni szeretnék majd, de sok visszaélésről hallok hogy senkinek ne küldjem el a törzskönyv "képét".

Ez tényleg így van, ha látja a törzskönyvet vki felhasználhatja?


2012. aug. 28. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen sajnos, manapság már kevés emberben lehet megbízni.Ha kíváncsi a tk-ra valamilyen okból kifolyólag, akkor menjen el személyesen megnézni. Én biztosan nem küldeném el egy idegennek a képet.
2012. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a másik oldalról. Egy külföldi pl nem fog csak azért eljönni, hogy megnézze a törzskönyvet.

Szerkessz rá egy mint feliratot vagy valami.


Amúgy aki manipulál, annak tök mindegy, mert vannak fent minták, tud hamisítani ha akar, kennelneved, kutyáid neve, felmenői pedig ismertek.

2012. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem értem. Miért ne lehetne elküldeni? Azzan nem megy semmire, mint ahogy a személyi igazolványod fénymásolatával se. A legtöbb kennel honlapján is fent vannak a származási lapok bescannelve.
2012. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
miért kell neki az egész törzskönyv? magam a felmenők listája, a "családfa" nem elég? ahhoz nem kell az egész okmányt lefénymásolni és elküldeni, én is hallottam már, hogy "lopják".
2012. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan árulja már el valaki, hogy mit lehet ezen "ellopni"?
2012. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
állítsd össze a kutya pedigréjét egy erre kitalált oldalon, pl.: pedigreedatabase.com így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.
2012. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
semmit az égadta egy világon nem tud vele kezdeni. Én is elküldtem már a kiskutya törzskönyvét gazdijelöltnek.
2012. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ne küldd el a másolattal is vissza tud élni. ÍRs le a benneszereplő adatokat és azt küldd el.
2012. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
írd le a felmenőit
2012. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"másolattal is vissza tud élni"

Mondd már meg hogyan, mert kizártnak tartom a visszaélést!

2012. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!