Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig nem kaptam törzskön...

Még mindig nem kaptam törzskönyvet. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A kutyám négy hónapos.Kifizettem a nem kevés törzskönyves árát a kutyusnak, akkor a Meoéra hivatkozva, azt mondta a tenyésztő, hogy nincs most törzskönyv kiadás, kértem alombejelentőt, azt mondta h még azt sem nem tudja megmutatni, mert nem tudja elküldeni a meoe kavalkád miatt.elég megbízhatónak tűnt, gondoltam hamarosan küldi.Ez volt májusban.Felhívtuk június végén még mindig a meoéra hivatkozott.Már kezdek begurulni, így felhívtam a meoét, mondta h tényleg nincs törzskönyvezés, de 2 héten belül lesz.Augusztus van de még mindig semmi hír a törzskönyvről.Ilyenkor mit lehet tenni??Már nagyon bosszant.
2012. aug. 4. 12:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

menjetek el, a tenyésztőhöz és kérjétek vissza a törzskönyv árát,

vagy hivjátok fel a meoét....

2012. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A gond csak az hogy én a törzskönyvet szeretném nem az árát!!Amit a meoe szerint csak a tenyésztő tud igényelni 6 hónapos korig!!
2012. aug. 4. 13:13
 3/29 anonim ***** válasza:

Az alombejelentőt meg kellett volna mutatnia.

Akik leadták, már a héten kapták is a törzskönyveket.

Tenyésztőd sumák, de nagyon. Odamész és rávered az asztalt, ajtót, amit érsz. Vagy visszaviszed a kutyát és kéred vissza a pénzedet.

2012. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A kutyust már semmi képen nem adnám!Sajnos 200km re lakunk!Nem látom egyenlőre értelmét hogy odautazzunk hiszen úgysem tud adni!Nem értem miért sumákol!
2012. aug. 4. 13:22
 5/29 Hovarju ***** válasza:
Nem tudod véletlenül, hogy az alom többi tagja hová került. Esetleg kapcsolatba léphetnél velük és megkérdezhetnéd nekik mit mondott.
2012. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Hovarju ***** válasza:
Az alom bejelentőt és a fedeztetési jegyet mindenképp meg kellet volna mutatnia. (szerintem)
2012. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Állítólag rajtunk kívül senki nem kért törzskönyvet!Evvel is indokolta hogy nem küld alombejelentőt!Azt mondta hogy a mi törzskönyvünk miatt kérni kell az összesnek!
2012. aug. 4. 13:36
 8/29 sippara ***** válasza:
Hívd fel a tenyésztőt és mondd el, hogy adsz még EGY hónapot, hogy megkapd a tkt, ha nem, feljelented ahol tudod. Ne hagyd, hogy hülyének nézzenek, nyugodtan hívd fel a meoét is, hogy velük takarózik, illetve rájuk fogja.
2012. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De akkor az igaz lehet hogy ha 1 kutyának kell törzskönyv ki kell fizetnie az összesét?
2012. aug. 4. 13:43
 10/29 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még a kutyus 6 hónapos koráig, mert én májusban hoztam el a kutyusomat törzskönyvvel és én csak az átiratásra várok hónapok óta, a meoe nem veszi fel a telefont, ha nem keresnek én is megvárom a 6 hónapos kort és bemegyek a meoe-be, nem hiszem h a tenyésztőddel van a baj, tényleg iszonyat szar a helyzet a meoenál, és én folyamatosan kiállításokra járok fénymásolt törzskönyvvel, mert nem képesek azt az egy nyomorult pecsétet rányomni...
2012. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!