Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg? (bövebben lent)

Beteg? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
A kiskutyusunk tegnap kapott elöször féreghajtót kb 4-5 hetes most....a mai nap nagyon nyugtalan ha lent vagyunk idefent is néha rájön nagyon aluszékony nem igazán eszik és 1x fel is öklendezet 1 kis kaját....elkezdte a füvet a bokrokat tépkedni és elkezdett csavarogni a kezemben 1x mikor megfogtam....mi lehet vele?A féreghajtó hatása lenne?

2012. aug. 28. 20:14
 1/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Hogy került hozzád ennyi idősen?
2012. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki adta a féreghajtót? Milyet?
2012. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

....biztosan akkora adagot kapott abból a féreghajtóból, amekkorára egy 4-5 hetes kiskutyának szüksége van? A féreghajtó nem vicc, pontosan ki kell mérni. Lehet, hogy sokat kapott.

Én egyébként hat hetes korukban szoktam először féregtelenítőt adni nekik.

2012. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Hát utolsó az elég nagy baj..

A kiskutyákat 2 hetes koruktól 2hetenként kell féregteleníteni legalább 12hetes korukig.

2012. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
első válaszoló: a kutyát lehet, hogy épp a kutyája szülte meg.
2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a kutyust úgy kaptuk h kidobták 1 útszélére és odaajándékozták nekünk állatorvos adta be neki negyed szemet ha jól tudom
2012. aug. 28. 22:44
 7/8 A kérdező kommentje:
ha holnapig nem lesz jobban megint leviszem a kutyust az állatorvoshoz aggódom miatta:(
2012. aug. 28. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb megoldás.
2012. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!