Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is el szokta...

A ti kutyátok is el szokta ásni a játékait?

Figyelt kérdés
Enyém kiskorában ásta. Sok kis játéka volt; nos, csak kettő élte túl az első két évet .:D
2009. júl. 26. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi kis beagle-nk is folyton elássa a játékait, sőt néha a jutalomfalatot is (biztos tartalék :)). Egyszer mikor hoztunk neki egy kislány beagle-t olyan édes volt úgy udvarolt neki, hogy előásott vmi százéves játékot és odaadta neki.
2009. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez édes =)
2009. júl. 26. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Az enyém a szomszéd macskáját ásta el.
2009. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is néha eltünteti és csak napok múlva kerülnek elő a játékok. Csak elég idegesítő hogy felássa mindig a kertet,mert most akarunk füvesíteni,de nem lehet mert felás mindent :D:D
2009. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

mondjunk nálunk ilyen jellegű baj, bár mondjuk van mikor elég rendes lyukakat ás mert látott egy vakondot :)

egyszer az egyik ilyen textilből készült csontját vettem kis a földből ami félig volt elásva

2009. júl. 26. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor még kölyök votl, utálta a sípolós játékokat,amiket vettem neki, és elásta őket. Azóta csak labdát veszek(foci), azt már nehezebb elrejteni. Bár így 10 éves fejjel már megkomolyodott :D és nem vetemedik ilyenekre...de nem kockáztatok meg még egy kis játékot...lehet,hogy még mindig elásná :D
2009. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg lett az egyik elásott játék, így 2014-ben. :D
2014. okt. 5. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs kertünk, de a takaróba beleássák a kutyusok a játékaikat, illetve a lakás olyan pontjaiba tüntetik el, hogy soha többet nem is látom azokat a játékokat.

Ugyanez a dilemma, kb 3 játék maradt meg, de nem sokáig, szerintem. :)


A futtatón néha elássák (erre figyelek, mert tilos az ásás ott), de leginkább csak rohannak vele.


Az egyik a jutalomfalatokat ássa el séta közben... vagyis ásta el folyamatosan, amikor még adtam neki, ezért inkább már nem adok, ha sétálunk, szóval nem tudom, most is ezt tenné e. (Persze ettől függetlenül sétán kívül kapja őket :) )


Agár-írszetter és palotapincsi-foxi

2014. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon édesek lehetnek. :D

Tavaly kapott egy sípoló (röfögő?) bárányt, amit a tescoban lehetett kapni. Jó nagy darab volt, szóval nem lehetett csak úgy észrevétlenül eltüntetni, de neki sikerült egy éjszaka alatt. Bele se merek gondolni, hova rejthette. :D

2014. okt. 6. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? :)
2014. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!