Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nőstény beagle kutyámnak mely...

Nőstény beagle kutyámnak mely oldalakon találok kan beagle kutyát pároztatni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 12:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

8-as

Igen szeretem a beagle fajtát, azért van nekem is az.

És azért szeretném pároztatni mert szomorú és mindig a kerítésnél van. Úgy vagyok vele inkább én pároztatom fel mint hogy egy utcáról bejövő korcs kutya csinálja fel.

2012. aug. 29. 13:10
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom tényleg azt hiszed hogy boldog lesz ha felcsináltatod ? Olvass már utána a kutyák tartásának.

Egyébként nem értem miért kell lepontozni az ésszerű válaszokat?

2012. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Miből szűrted le, hogy azért szomorú és ül a kerítésnél, mert kiskutyákat szeretne?


Nem, ő nem szeretne kiskutyákat, nincsenek ilyenfajta gondolatai, érzései, nem szeretne anyuka lenni, nem lenne tőle boldog, ő ugyanis ösztönből nevel, nem szeretetből, ez nem ad neki semmi plusszt.

Attól viszont boldogabb lesz, ha elviszed rendszeresen sétálni és sokat játszol vele, talán akkor nem fog bánatosan ülni a kerítés előtt és kifele bambulni, hogy de jó is lenne kint lenni.

2012. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
77%
Te idióta (már bocsánat az érzékeny lelkű válaszolóktól)A szukának nem lesz attól baja hogy nem csinálja fel semmi! Esetleg foglalkozni kéne vele meg elvinni sétálni kutyák és emberek közé! Egyáltalán szocializált vagy más kutyákkal agresszív? Ha az utóbbi kutya sulit ajánlom! És még egyszer mondom a szukának NEM öröm a párzás fáj neki mint ahogy a kannak is sőt meg van a veszély hogy belehal az ellésbe vagy herpeszes és elkapják a kölykök is! Arról nem is beszélve hogy minden ellés 6 hónapot (!) vesz el a kutyád ÉLETÉBŐL!! Ha ezek után még mindig pároztatni szeretnéd akkor tényleg nagyon szeretheted a fajtát is meg a kutyádat is..
2012. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

Na ezeket tessen szépen elolvasni ha az nem volt elég amit eddig írtam/írtunk.

2012. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán tudod, hogy mit jelent a felelős állattartás...

A kutyának a párzás fáj. A vemhesség 2 hónap macera, az ellés fáj, majd újabb 2 hónap macera, amíg a kölyköket neveli. Ezt követően esélyes, hogy valamilyen ivarszervi baja lesz, de az emlődaganat is esélyes.

Mennyit sétáltatod naponta?

2012. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
"pároztatom fel" - új szakkifejezés került a szótáramba:)
2012. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Igen szeretem a beagle fajtát, azért van nekem is az. "


Akkor miért szeretnél hozzájárulni ahhoz h tovább korcsosuljon, h teljesen eltűnjenek azok a tulajdonságai amiért beagle a beagle. Miért szeretnéd h esetleg nálad szülessen örökletes betegségektől terhelt kutya, mert nem vagy tisztában az örökléstannal és azzal h a te kutyád mit hordoz és az adott kan? Miért szeretnéd, h egy tőled kikerült kölyök vagy esetleg annak a kölyke menhelyre/autó kereke alá/szaporítótelepre kerüljön?


Az meg h áll a kerítésnél annyit jelent, h nem foglalkozol vele eleget, nem sétáltatod eleget. Akkor tennéd a legjobbat a kutyádnak, ha tényleg szereted és nem csak mondod, ha fognád, elvinnéd ivartalanítani és utána minél több időt foglalkoznál vele és tanítanád...

2012. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
5%
Merre felé laksz? Az egyik ismerősömnek van kanja!
2012. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
attól, hoyg pároztatod nem lesz kevésbé szomorú, ivartalanítsd ki és foglalkozz vele többet. Akkor nem lesz szomorú. A beagle fajtamentőkhöz napont visznek új kutyát, nem kell tovább szaporítani mindenféle beagleöket.
2012. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!