Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnék rajta segíteni?

Mivel tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves,ivartalanított keverék kutyusom,aki imád szökni (sajnos),és valószínűleg tegnap megsérült a zacskója (nem tudom,hogy fejezzem ki pontosabban :),és nagyon csúnyán be van gyulladva.Mivel tudnám lekezelni?

2012. aug. 29. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Gyulladásra kamillát használnak.

De, mint a lovaknál heréléskor nem csinálnak vele semmit csak hagyják hagy forjon össze. De, azt is csak télen szokták, mert nyáron ha, beköpi a légy, képes megdögleni.


Valahogy próbáld meg tisztán tartani, de legjobb lenne állatorvoshoz vinned. Mert a sebre megy a légy és ne hogy elfertőzödjön. Altatást gondolom nem szeretnél. Ha, nem is viszed el az állatorvoshoz ha felhívod telefonon biztos megmondja neked mi a teendő.. Egy telefon hívás még nem kerül pénzbe. Ha, meg vészesnek gondolja akkor úgyis elkell vinned hozzá. Remélem tudtam segíteni.

2012. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Állatpatikában lehet kapni sebfertőtlenítő spray-t. Nem túl drága, és nagyon szépen gyógyítja akár a nyílt sebeket is.
2012. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Vettünk fertőtlenítő spray-t,és nagyon szépen gyógyul a sebe,kutya baja nincsen hálistennek :)

2012. szept. 3. 19:10
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem:)
2012. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!