Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más is alszik együtt a kutyájá...

Más is alszik együtt a kutyájával?

Figyelt kérdés
Ha szégyen ha nem,én együtt alszom a kutyámmal,de van aki nagyon elítéli ezt.
2012. aug. 29. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is együtt alszom mindkét kutyámmal, meg a tesóm is és semmi bajunk sincs minket nem érdekel más véleménye, akinek nem tetszik az tartsa meg magának a saját véleményét!!:)
2012. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ami engem illet, én is szoktam aludni a kutyámmal.

De nem a hálószobában, hanem:

- a kutya "birodalmában": a nappaliban, földön, szivacson

- nyáron a hintaágyban

- sátorozások alkalmával

- nagyon ritkán ha délutáni szunya van, akkor nappali-kanapé

2012. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
ha lenne kutyám, de nem olyan nyálzós mint egy bernáthegyi tuti együtt aludnánk. aki elítéli azzal van a problem. :D
2012. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Azt elfelejtettem írni, hogy sosem a kutyának van "szüksége" arra, hogy velem aludjon, hanem nekem van rá szükségem

2012. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én is velük alszok ,az ágy végében vannak állandóan, uncsitesóm szülei állandóan azzal jönnek,hogy miért engedjük be az ágyba őket majd vmi fertőzést össze szedünk stb stb..meg tiszta szőr lesz az ágynemű..


nyilván a 2 panelkutya akik mellesleg bichonok,tehát a szőrük nem hullik, 2 havonta fürdenek,2 naponta fésülve vannak és a féregtelenítés és oltások rendben vannak,nah majd tőlük kapunk el vmit, egyik kutyánk már 9 éve meg van eddig semmi bajunk nem volt tőle..


ha egy nagytestű kutyám lenne amelyiknek hullik a szőre,azzal nem biztos,hogy együtt aludnék,nem a fertőzések miatt hanem a szőr miatt, egyik ismimnek vizslája van és kutya fent aludt az ágyon de tiszta szőr volt az ágynemű meg minden azt mondja nem jön ki semmiből a szőre így már le szoktatták az ágyon alvásról,így az ágyvégébe tettek egy pokrócot és azon alszik a kutya :)

2012. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

*ágyvégébe a földre tettek egy pokrócot


kimard :9

2012. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha gazdaságunk és életszinvonalunk továbbra is ebbe az irányba fejlődik, hamarosan szükségünk is lesz rá, hogy a tehenet állítsuk be a szobába radiátornak és a kutyánkat húzzuk magunkra takarónak...
2012. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
A gazda avagy falkavezér legnagyobb gyengesége a kutya felé, hogy beengedi a saját területére. Az ágy a falkavezér saját helye, azzal a kutya előtt ássa alá a tekintélyét, hogy beengedi az ágyába...A kutyának tesz vele rosszat.
2012. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az én véleményem az, ami nem érdekel benneteket. De nálunk még mindig én vagyok a főnök, és nem a kutya.
2012. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
nem alszom velük. Egy kutyám lakásban lakott, amstaff, soha nem is jött fel az ágyra, ha akartam volna, akkor is inkább lent szeret lenni. Én azt mondom, hogy mindenki aludjon a saját helyén, a kutya kis vacka az övé, nem háborgatom.
2012. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!