Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Riga márkájú (auchanban...

Riga márkájú (auchanban kapható) kutyaszőrnyíró gépről vélemények?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tuti nem venném meg.
2012. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

XD én sem.

Vegyél ostert nekem az vált be. De ha nem szakmához kell csak otthonira vedd meg,pár használat után úgy is tönkre fog menni, ahogy olvasgattam anno ezekről a bolti gépekről :D

2012. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs 60.000Ft-om egy gépre, nem is az én kutyámnak kellene, hanem h mindig megcsináljam a szomszédomét aki szarik rá :/
2012. aug. 30. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ráadásul nem folyamatosan ápolt szőrt akarsz vele nyírni, akkor végképp felejtős. 1 vagy 2 nyírás után kimegy az éle dobhatod a kukába.
2012. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szegény kutya,nagyon elhanyagolt?

Nem lenne olcsóbb ha gép vásárlás helyett,elvinnéd egy olcsóbb kozmetikushoz? Nem kell flancos hely,kopasztáshoz mindenki ért:) Vagy akár házhoz hívhatóak is vannak az még olcsóbb.

2012. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ma megcsináltam viszonylag jóra (borzalmas mert ollóval van vágva tiszta csíkos) de szeretném h szép legyen, itt egy kozmetikus van de géppel kb úgy nyír mint én kézzel...
2012. aug. 30. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:

ha nem rendszeres nyírásra kell akkor biztos jó. Elég olcsó 2 nyírás után már visszahozza az árát :-)

Viszont nekem van andisom is meg moserem is hát nem vagyok elragadtatva egyiktől sem pedig nem a legolcsóbb gépek!

A Lidl-be is van néha 4000.-Ft. körül gép olyat is vettem 2 éve ( kíváncsi voltam milyen ennyiért egy gép ), kb. 15-20x nyírtam már vele és még működik semmi baj viszi a szőrt rendesen)!

2012. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem veszem meg, árulnak még ott Trixie márkájút is de az már 20.000Ft.
2012. aug. 30. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!