Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a 10hetes kiskutyánk,...

Beteg a 10hetes kiskutyánk, tudna segíteni valaki? Gyenge, kedvetlen, nem eszik, de inni iszik. Sajnos orvoshoz nem tudom elvinni. HELP!

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 16:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Pedig orvoshoz kell vinned. Köteles vagy megtenni. Házilag senki se fog tudni neked semmit se mondani, mert ezek a tünetek szinte minden betegségre jellemzőek. Lehet h csak gyomorbántalom, de az is lehet h órákon belül meghal.
2012. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Minek vállaltál kutyát ha nem tudod orvoshoz vinni? Ez persze nem fordul meg az ember fejébe vásárlás előtt,hogy nem csak majomszeretetből áll a kutyanevelés.

Ha én diplomás állatorvosként itt ülnék,és olvasnám a kérdést akkor se lehetne diagnózist felállítani,csak tippelgetni. Ehhez meg kell vizsgálni a kutyát amihez egy felszerelt rendelő kell.

De mivel itt nincsenek orvosok,még nagyobb balgaság lenne még tippelgetni is.

2012. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
Több adat kéne ha nem tudod elvinni. Nincs hasmenése? Láz? Lehethogy csak elrontotta a gyomrát valamivel.
2012. aug. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
ha fontos neked a kicsi élete sürgősen vidd el orvoshoz, valószínű hogy antibiotikumra van szüksége. így senki nem tud nektek segíteni. mondjuk azért leírhatnád mik a pontos tünetek (részletesen) mikor jelentkeztek...
2012. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
44%
miért nem tudod elvinni?? HAgyod hogy meghaljon??? Ne itt érdeklődjél? Szerinted mi mit tudunk csinálni??? :@
2012. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
7%

Szerintem szopolnicás ha nem tod orvoshoz vinni akor mennyetek el egy állat patikába biztos kapsz valamit!

Mi az ilyen kis kutyánkat el vitük és perfuziozták de bele halt szegény.

És vegyél neki vitamint is hogy fel erösödjön.

2012. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
Oltásait megkapta?? Az ilyenekből van elegem, akik itt irogatnak ahelyett, hogy elvinné orvoshoz! NEKED NEM VALÓ ÁLLAT!!!
2012. aug. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%

Kutyát akkor fogadunk be, ha:

- tudjuk biztosítani a számára megfelelő táplálékot, friss vizet

- tudunk napi több órát vele tölteni (séta, tanítás stb)

- tudunk számára megfelelő, biztonságos fekhelyet biztosítani

- HA VAN PÉNZ MERT HA MEGBETEGSZIK, AKKOR BIZONY EL KELL VINNI AZ ÁLLATORVOSHOZ!!!!

2012. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell azért lepontozni, mert azt írtam, hogy: van-e láza, hasmenése, és lehet, hogy gyomorrontás!

Persze tudom, hogy el kellet volna vinni a kérdezonek orvoshoz, és kell biztosítania erre pénzt de ilyen esetben ha azt írta, hogy nem akkor próbáltam tobb infót szerezni.


Hát sajnos ha csak annyit tudunk, róla, h étvágytalan meg kedvetlen, akkor tippelni se tudunk, h mi a baja! Ezért légyszi még próbálj róla valamit írni! Mikor volt oltva? Féregtelenítve? Nem volt túl hama elválasztva az anyjától?

2012. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

Nem,nem tudunk segíteni,mert monitoron keresztül NEM orvosok nem tudnak segíteni!!!


Vidd el orvoshoz szegény kutyát,mert meg is halhat, több ezer betegség van aminek a tünetei ezek is lehetnek..

az egyik kutyámnak is ilyen tünetei voltak,csak neki véres hasmenése is volt, kiderült hogy parvós!! azt mondta a doki ha egy nappal később hozzuk be a kutyát már elpusztult volna!!


a másik kutyánknak is szintén ezek voltak a tünetei,de kiderült,hogy csak az oltás mellékhatása (akkor kölyök volt)


szóval tényleg rengeteg betegség lehet a háttérben, minél tovább halogatod az orvost annál rosszabb lesz és a kutyus bele is halhat!!


pénz miatt nem tudod dokihoz vinni??

mert kérhetsz részlet fizetést is!!

2012. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!