Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a 10hetes kiskutyánk,...

Beteg a 10hetes kiskutyánk, tudna segíteni valaki? Gyenge, kedvetlen, nem eszik, de inni iszik. Sajnos orvoshoz nem tudom elvinni. HELP!

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 16:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%
A kutya érdekében remélem, hogy igazad van, de azért ilyen esetben az állatorvos biztos ami biztos alapon ránézhet a kutyára, mert az még mindig jobb, mint ha ráfogják a melegre, aztán egyik reggel nem él a kutya.
2012. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom miért kell leírni megint, de én éjszaka fázom, tehát hőség nincs. Az én kutyám se evett a nagy melegben, de a héten megint eszik. Pedig nm épp kisméretű eb.
2012. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
10%
kvittagirl-nek igaza van!
2012. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Lepontozhattátok a 70%os válaszolót, akkor sem nektek volt igazatok. Pihent délután a hüvősben, mikor lehűlt egy kicsit már a levegő kivittem, még elég rosszul volt, de 1 óra múlva már evett is,ivott is, és már játszott az anyukájával. :)


Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, és ha valaki esetleg nem arra gondolt, egyből lepontozni... komolyan, csak gratulálni tudok Nektek. És engem se kell leugatni, mert most épp nem állok olyan anyagi helyzetben. Bocsika, ehhez nincs közöd!


A normális válaszolóknak köszönöm, természetesen megkapják a pozitív értékelést..., a másik tábort is értékelni fogom..

2012. aug. 30. 21:54
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

tudod inkább gondolok a legrosszabbra és elviszem orvoshoz és ne legyen igazam!

Én nem vagyok Isten és nem is képzelem annak magam,hogy bárki életével játszak. És kivel nem esik meg hogy épp nincs pénze? Szerintem bármelyik emberrel,de akkor megoldja: kér kölcsön,kér részletfizetést,egy élet nem mérhető pénz értékével.

Nem tudom ha te beteg lennél és csak pénzért vizsgálna meg orvos akkor otthon szenvednél?

És ne gyere azzal hogy nem a tied lesz a kutya,meg hogy most jól van. Adja az ég hogy jól is legyen,de egy rosszullét nem hiszem el hogy elmúlik egy csapásra.

Na mindegy,te ilyen ember vagy örülök hogy ekkora hatalommal a kezedbe játszol más életével,gratulálok.

Pontozz le,ki nem szarja le amúgy? Ez nem verseny.

2012. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező! Megnézted jól a kérdésed első néhány szavát?

"Beteg a 10hetes kiskutyánk"

BETEG. Te írtad, nem mi halucináltuk be. Nem bágyadtnak tűnt a melegtől ezek szerint, hanem konkrétan betegnek, arra meg az állatorvos a megoldás, bárki bármit mond. Az, hogy esetleg nem volt mégsem beteg, csak melege volt, mázli. Ugyanilyen tünetekkel kezdődik a legtöbb halálos betegség is.

És ismét megkérdem, mi lett volna, ha az öreg kutya nem tud megszülni? Hagytátok volna elpusztulni a kert végében?

2012. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lám, lám!:) Napközben nagyon meleg van, éjjel túl hűvös, igazatok van. A nagy hőingadozás megvisel egy ilyen kicsi kutyát. Napközben amikor a kaját kapja, pont akkor van meleg.

Kérdező, örülök, hogy jobban van a kutyusod!

2012. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!