Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hétvégi nyíregyházi kutyás...

A hétvégi nyíregyházi kutyás fesztiválra, felvonulásra (fesztivál az állatokért) jön, , innen", a válaszadók/olvasók közül valaki? Ha igen, milyen kutyussal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Természetesen másik is kaptak lehetőséget, de csak előtted mert amikor jelezték miket írtál azt mondtam nem szeretnék még egy ilyen hazudozó miatt korán kelni rábízni az iskolát, én is hazudozhatnék, hogy mennyi akadályt eltörtél vagy elloptál ameddig egyedül voltál, de akkor olyan lennék mint te!!! Biztosan tudom ki vagy Nagyszállásról jöttél kis tudással nagy arccal :))) Ismered a mondást? Hazug ember sánta kutya? :)))
2012. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,a dolgok akkor sem stimmelnek.Kis tudás...Hát,minden kutyám azt teljesíti,amit elvárok :) A hazugság nem kenyerem,ellenben a normál hangnem igen.Engem ott megsértettek,nem esett jól,s ezt megosztottam egy-egy emberrel-ja,hogy ezzel elvontam a pénzt onnan?Hát igen,elég anyagias világban élünk...

Eléggé csúnyát tehettem,mivel a jelek szerint másfél-két éve arra várnak itt egyesek",hogy kiírjak egy teljességgel nem oda vágó kérdést,és rögtön ezzel kössenek belém.Lehet,a kutyasulis úriember modora nem tetszett igazán,de aki itt nekem írkál-hát...Egy felnőtt,meglett férfi nem ír ilyen hangnemben,stílusban,s leselkedik itt,hogy mikor vehet revansot :))

2012. aug. 31. 23:22
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A kis tudás természetesen nem a kutyára vonatkozik hanem rád. Igen, nagyon sok emberben aki szívesen és ingyen segít ebben az anyagias világban nyomot hagy egy ilyen hazudozó! Miattad nem engedünk másokat "csak úgy" a pályán gyakorolni. Ezért van, hogy téged soha nem felejtünk, bár soha nem láttunk volna:))) Ha kiírnám, te vagy az a hazudozó aki miatt senki nem jöhet magában csak úgy kipróbálni a pályát biztosan sokan szívesen megismernének, főleg olyanok akik tényleg komolyan gondolták a kutyasportot.
2012. szept. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Senki ne nevezzen hazudozónak.Nem a szakmai tudást cáfoltam meg,márpedig aki oda viszi a kutyáját,nyilván azért viszi,hogy tanuljon is valamit.Vajmi keveset számíthat tehát,hogy én azt merészeltem mondani,nekem nem tetszett a stílus.Az,hogy nekem kivételesen negatítv a véleményem,nem hazugság,a negatív kritikát is el kellene fogadni.Ja,emlékezetem szerint nem én vagyok még itt sem az első,aki ezt a hangnemet nehezményezte.Ettől függetlenül a szakmai tudást senki nem kérdőjelezte meg,ergo nem értem,mire a mai napig tartó nevetséges,,bosszúállás".Mintha az óvodában lennénk,még évek múltán is itt vadásznak rám,mert én azzal,hogy kijelentettem,nem úgy bántak velem ahogy szerettem volna,végzetes és megbocsáthatatlan bűnt követtem el s most mindenki rám vadászik :) Mi lesz,ha erre a kutyás rendezvényre IS elviszem a kutyám,tömegverekedés?? :))
2012. szept. 1. 07:43
 15/15 A kérdező kommentje:
,,Hazudozó"...Ja,nem a modoron kellene változtatni,és akkor mégtöbb vendég lenne...?Érdemes lenne végignézni korábbi kérdéseket-válaszokat,nem én vagyok az egyetlen az enyhén(!)negatív kritikámmal,lehet menni ezen a gyermeteg alapon mást is baszogatni :)) Ja,csak szegény sorstársaim anonim vannak fent...Még jó :)
2012. szept. 1. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!