Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell egy beagle tartásához?

Malacbarát kérdése:

Mi kell egy beagle tartásához?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy beaglet, és naggyából összeszedtem, hogy mi minden kell a tartásához, de nem vagyok benne biztos. Ti is összeszednétek nekem? És szívesen fogadok segítséget is, hogy például pórázt vegyek neki vagy hámot, vagy hogy milyen kosárkát vegyek neki...

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. aug. 31. 15:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A megfelelő étel lehet BARF (kifejlesztett házikoszt étrend speciálisan kutyáknak), vagy száraz táp, a lényeg, hogy a te kutyusodnak a legmegfelelőbb legyen.

Ha a táp mellett döntesz, akkor érdemes jó minőségűt, prémiumot venni, hogy megfelelően fejlődjön a kicsi.

A jó minőségű tápok általában kimondottan le vannak bontva mindenféle típusú kutyára és életvitel szerint is választhatsz, ezt neked kell majd eldöntened. Első körben természetesen kölyök tápra van szüksége. :)

A legjobb tápok: Taste of the Wild, Orijen (a legolcsóbban itt tudod megvenni a TotW-ot: www.zoofast.hu) Az Orijent nem tudom, hol a legolcsóbb, nem azzal etetek.


Az 1. hozzászóló eléggé szúrós hangulatban van, nyilván, hogy kintre egy kutyaház kell neki és nem kosárka, ezért is írtam egyébként, hogy "stb..."


Az 1-es rosszul tudja, hogy nehéz kiszoktatni. Ha minden rendben a kutyád és közted levő kapcsolattal (ami akkor lesz így, ha megfelelően foglalkozva van vele minden nap, és megfelelően le vannak vezetve az energiái - fizikai-, szellemi- és ösztönenergiák egyaránt), akkor egyik napról a másikra kicsukod éjszakára és kész. A kutya nem fogja megkérdőjelezni a döntésedet és nem fog vinnyogni, hogy engedd be. (Nekem sok kutyával volt már dolgom eddig, jelenleg 2 van itthon saját egyébkén, és mindegyiknél ezt alkalmaztam, és soha nem volt gond azzal, hogy mikor elérték a megfelelő kort, kitegyem őket a kertbe.)

Ha értesz hozzá, vagy segít valaki, aki ért hozzá, ilyesmi nem okozhat problémát még egy "biglinél" sem!!!


Amiket a többiek is írtak, természetesen azok is mind nagyon fontosak! :)

2012. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Legelsönek egy Beagle-hoz hatalmas türelem és határozotság kell !
2012. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hát szerintem már majdnem mindent tudsz, mèg annyi, hogy làny kutyust válassz, velük könnyebb egy kezdő kutyatartónak. (nekünk is 2 kislány beagleünk van). Ja és én is nagyon ajánlom, hogy mennyetek kutyasuliba. :)
2012. szept. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*menjetek
2012. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

6. válaszoló (8/15) vagyok. Az rajtad áll, milyen nemű kutyust választasz. Mindkét nemnek vannak előnyei és hátrányai. Ezt az oldalt elolvashatod:

[link]

Az ivartalanítást azonban mindenképpen vedd fontolóra! Ismét egy oldal, ahol az ivartalanítás fontosságai vannak:

[link]

13/L

2012. szept. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
1 vagyok nem vagyok,voltam szúrós hangulatban.....nagyon jó kapcsolatom van a kutyáimmal,mivel a segítségemmel ellenek ,így ragaszkodnak hozzám..De sajnos tapasztalat hogy ha egy kutya benti volt azt nagy feladat kiszoktatni...de te döntöd el...a lány kutyák aranyosabbak szerintem:)
2012. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jesszusom... -.-'
2012. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!