Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichonok kozul melyikuknek...

Timiike K. kérdése:

Bichonok kozul melyikuknek hull kevesbe a szoruk? Ha kb.3 havonta vagatnam, es persze ha kell 4-5 naponta kifesulnem a szoret akkor is tele lenne a haz szorrel?

Figyelt kérdés
Nekem mar volt 2 kutyusom (Cocker Spaniel es Labrador),de mivel mostmar tombhazban lakom nagyobb kutyat nem tarthatok s a Bichonokra gondoltam. Viszont az erdekelne,hogy kb. mennyi ido utan lesznek szobatisztak es nagyon fog hullni a szoruk?

2012. szept. 1. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

a bichonoknak nem hullik a szőrük!!

látszik milyen sokat olvastál ezekről a kutyákról! kb beírod a gugliba ,hogy bichonok és már az első oldalon 100%hogy írnak róla hogy nem hullik a szőrük!!


de már nem ez az első kérdésed a bichonokról, ha a neten kicsit utána járnál egyből rá jöhetnél mindenre!! ne minden szart itt kérdezz meg, jobb lenne ha vennél egy kutyaneveléses könyvet(mielőtt a nevelésről kérdeznél) is és a gugliban rá keresnél a bichonok szőrápolására!!


ha hosszú a szőrük naponta kétnaponta ki kell őket fésülni!! de látszik nem fogtad fel!!


naponta olyan sok 10 perc hogy el se tudom mondani, ha ennyit nem szánsz a kutyára mennyit fogsz vele foglalkozni sétálni??


olyan idő után ahogy te megtanítod neki,de google a barátod -szobatisztaságra nevelés, ez függ a kutyától és TŐLED is hogy mennyi idő kell, van olyan gazdi aki elcseszi a szobatisztaságot és a kutya már 5 éves de még mindig bepiszkít!!

2012. szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

első vagyok:


tavasszal-nyáron-és szeptemberbe ,max október elején érdemes őket nyírni,hogy télre megnőjön a szőrük, DE télen fésülnöd kell!!! szóval napi 10 perc nem sok!!

2012. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!