Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kis amstaff...

Szerintetek szép kis amstaff (6 hetes)? Képek lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. szept. 1. 17:07
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim válasza:

Írtó édes!

A tied?

2012. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
köszi persze
2012. okt. 7. 18:39
 43/53 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos és szép kutya lesz belőle :D
2012. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
83%

A kutyus aranyos nagyon, de ajánlom figyelmedbe az alábbi link alatt található, törvényben rögzített előírásokat, kifejezetten a fülcsonkításra vonatkozó részt.


[link]


Persze ha felelős állattartó akarsz lenni, nem pedig "divatgazdi".

2012. okt. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
54%

Előző vagyok.

Bár az, hogy még csak 6 hetes, de már nincs az anyja mellett, a hozzáállásotokról nem sok jót sejtet sajnos...

2012. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
58%
Xarik ő bele h mi a törvényi előírás. Neki jó az idő előtt elválasztott, csonkolt fülű kutya is, mert ő a saját érdekeit nézi, a kutyáét nem. Ha nem úgy lenne, akkor nem tudna menőzni a telepi haverjai előtt....
2012. okt. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Kedves Little Red.azért mert neked kissebségi komplexusod van,nem kell letelepezned senkit.ne tagadd már láttam tőled hasonló megjegyzést.6hetesen került hozzám így van.az pedig,hogy kurdított fül ennél a fajtánál 100éve bevett.azért, mert olyan kis liberális gyíkok, mint te nyávognak emiatt és ezt aztán még törvény is elfogadja az gáz.egyébként a kutya füle eredetileg feláll,mint a farkasoknak az őseiknek.a kajla,lógó fül az ember természetellenes tenyésztésének következménye.ja és nem villogni vettem.ez a kedvenc fajtám,és amikor beleszerettem nem voltak, vagy csak elvétve lógó fülüek.imádom az energiájukat,természetüket.szóval ennyi.
2012. okt. 16. 12:27
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

Ühüm, és a lógó fül minden fajtának a hátrányára válik, ugye?


Amúgy meg igen, a farkasok füle feláll, a kutyáké nem (legalábbis a legtöbbnek). Mert az egyik farkas, a másik kutya. Farkasféle és kutyaféle. Ismerős?

2012. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Megjárja,de azt ne felejtsd el, hogy a korai elválsasztás miatt sok problémád lehet pl. nem tud komunikálni rendesen a többi kutyával, de az idegrendszeri problémák sem kizártak a kéte származás miatt. Nem tudom miért nem tudnak gyűjteni az emberek a kutyára, mert ha csak havonta a kaja árát rakod félre egy, másfél év alatt összejön és tud venni egy tisztességes tenyésztőtől kutyát ami egészséges.
2012. okt. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 Yukióóóó ***** válasza:
71%
teljesen egyet értek a 49/49-sel ha ilyen korán hozod el a szocializáció hiányában egy csomó olyan dologtól esik el amit csakis az anyjától és a testvéreitől tanulhatott volna meg !!!!!!! miért hoztad el ilyen hamar hajtott a tatár vagy miért nem foglalóztad le és 8 hetesen hoztad volna el ?? mi volt ennyire fontos ???
2012. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!