Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kis amstaff...

Szerintetek szép kis amstaff (6 hetes)? Képek lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. szept. 1. 17:07
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon szép. Látszik, hogy jó helyről van.:)

Nagyon szép kutyus. De majd akkor fogjátok látni, ha felnő.

2012. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
54%

A kérdésedre válaszolva: szép.


De ettől függetlenül nem tartalak felelős állattartónak, ha 6 hetesen elhoztad a "tenyésztőtől". Ha igazán körüljártad volna a kutyatartással kapcsolatos dolgokat, tudnád, hogy 8 hetes korig minimum az anyja mellett a helye a kiskutyának és hiába mondja a tenyésztőnek nevezett egyén, hogy "de már önállóan eszik stb". Tudni kell nemet mondani. Bár sajnos az a baj, ha az mondtad volna, hogy te csak 8 hetesen viszed el, akkor nyilván nem jutsz hozzá az áhított kiskutyához, mert talál más palimadarat, aki majd elviszi ilyen korban is.


De ez sajnos társadalmi szinten probléma.


Viszont gyanítom, hogy a híres-neves tenyésztő egyetlen eredményét nem tudja megmutatni a szülőknek, törzskönyvet természetesen nem adott hozzá, csak volt két azonos fajtájú kutyája, amiből nagyobb hozzáértés nélkül, a természetre hagyatkozva kotyvasztott egy almot.


Érdemes lenne egy teljes körű állatorvosi vizsgálat örökletes betegségekre való hajlam megállapítására.


Bár akármi is lesz az eredmény, már mindegy, mert garanciát gondolom nem vállaltak a kölyökre.

2012. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is amstaffom van és én 12hetesen hoztam el az anyjától ,nem akartam túl korán.Nem szabad 8hétnél hamarabb.És csak tenyésztötöl ajánlom a vásárlást,én ott vettem,150ezer ft-ért de nem bántam meg.
2013. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!