Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha a kiskutyámat elütötte...

Hogyha a kiskutyámat elütötte egy autó és belső vérzése volt és ömlött a szájából a vér akkor ha nagyon sietünk lett volna esélye az életre?

Figyelt kérdés
Kölyök kutya volt 7 hónapos
2009. júl. 28. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha ömlött a szájából a vér semmi esélye se lett v olna az életben maradásra! =( Nekem is volt egy kutyám amelyiket elütötte egy őrűlt szágúldozó és rajta se lehetett segíteni az ölembe volt siettünk az állatorvoshoz a ruhám már csuron vér volt sírtam de a Doki azt mondta, hogy semmi esélye! Hogy ne szenvedjen utolsó pár percében elaltatta!=(
2009. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy nem olyan durván ütötték el csak egy picit és a két lábán ment át az autó azért kellett elaltatni mert szegénykémnek minden csontja eltörött!Azért kelett elaltatni! =(

Első voltam!

2009. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ohhh`=(részvétem:(
2009. júl. 28. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnálom, minden elütött kutyát , nekem is van kettő szép példány, viszont 20 éve vezetek, és az is borzasztó, hogy felelőtlen emberek nem vigyáznak az álatokra, és azok alászaladhatnak az autóknak.

A legelővigyázatosabb sofőr is elütheti a kutyát , ha váratlanul elészalad!

2009. júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felelős a gazdi a kutyája biztonságáért. Felelős az autóvezető, hogy betartsa a Kresz-szabályokat. Felelős a gazdi, hogy időben érjen az orvoshoz. Felelős a doki, hogy jól lássa el a sebesült állatot. Adott esetben 50%-ban a gazdi felelős. Mi nem tudhatjuk, hogy menthető lett-e a kutya, csak az orvos tudja megmondani.
2009. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
engem tavasszal sokkolt az amit láttam. falun lakok és ültem a buszmegállóban mellette van egy másik út ami a szölökhöz vezet és ott volt egy kis kóbor kutyus vagy lehet h csak kijött vhol az udvarból, ültem és vártam a buszt és a mellékúton jött egy kocsi nem mehetett 30al többel és áthajtott a kutyán, áthajtott rajta pedig a kutyus már sietett le az útról, nem volt pénz a telefonomon és nem tudtam hívni se állatorvost sem a siófoki állatvédöket és a pasas mintha semmi nem történt volna tovább ment (kb 60 éves pasi volt mellette meg egy kb 5 éves kisfiú ült a kocsiban) =(
2009. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyázzunk a kutyáinkra!
2009. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És más kuytáira is!


Egyébként a vezetővel mi lett?Büntetést kapott?

2009. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neem nem kapott.Mellesleg,meg se állt:'(
2009. júl. 30. 21:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy ő a felelős mert anyu is megmondta hogy ez már nem is egyszer megtörtént vele hogy valahogyan már tudta a módját hogy hogyan kell a fejét kicsavargatni a nyakörvből és anyánál is elfutott már.De most sajnos nem tudtam megfogni.De azért lehetett volna benne annyi lelkiismeret hogy megáll.Egyébként voltak nagyon rendes sofőrök akik megálltak orvost hívni.De nem lehetett menteni:(:'((Egyébként a sofőrt is biztos megviselte)
2009. júl. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!