Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan termék, illatanyag,...

Van olyan termék, illatanyag, ami a kutyát arra készteti hogy mondjuk a kutyapelenkára végezze a dolgát? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

a nevét letudnátok írni, vagy egy linkkel megtudnátok dobni?


válaszotokat előre is köszönöm!



2012. szept. 2. 21:56
1 2 3
 1/21 sippara ***** válasza:
92%
Van csodaszer, sőt, több is! Úgy hívják őket, hogy "ráfordított idő", "türelem" és "nevelés".
2012. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, kutyakaki és pisi. De azzal nem találkozhat, amíg nincs meg a megfelelő védettsége, ha meg megvan, akkor vidd sétálni pelenka helyett.
2012. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Illetve egyébként se szoktasd pelenkára, elég nagy kicseszés vele - meg magaddal is. Ráneveled, hogy otthon is pisilhet, aztán egyszer csak elvárod tőle, hogy tartogassa a sétáig... Nem szép dolog, és nagyon sokszor nem is működik, mert a kutya ugyanoda jár a dolgát végezni, ahol a pelenka volt.
2012. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%
Helyhez szoktató spré. De nem mindig válik be.
2012. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hatalmas ember vagy, aki megmondta a frankót!

Elmondom neked hogy, társasházban lakunk, 2óránknént visszük le sétáltani... Csak néha néha, sőt egyre inkább pisil be ez alatt az idő között... ÉS MIVEL, a gyerekek iskolában lesznek mostantól én meg maximum délben jövök haza, ezért addig is nem akarom hogy a szőnyegre pisiljen. Eltűrtük most is, és amit tanácsoltál, azt mi már a kutya előtt elhatároztuk és most is azon vagyok. Úgyhogy köszönöm szépen a hihetetlen és okoskodó tanácsodat! MÉG EGYSZER!

Valakit szépen kérek segítsen!

2012. szept. 2. 22:06
 6/21 anonim ***** válasza:

elvileg a kutyapelenkában alapból van egy ilyen anyag.

de nem tudom hogy ér e valamit.

én szilveszterre vettem a kutyámnak pelenkát, mert olyankor annyira fél a petárdáktól hogy lehetetlen levinni. leterítettem a pelenkát, de az istenért nem akarta rá végezni a dolgát, inkább mellé...

2012. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Helyhez szoktató spray, vagy csepp. Semmit nem ér, ellenben jó drága.

Ha pelenkára akarod szoktatni, akkor itasd föl azzal a pisijét. Ennél jobb inger nincs, hogy majd ismét oda akarjon pisilni, de csodát ne várj egy kölyöktől.

Később meg úgysem fogja használni, ugyanis onnantól, hogy kijársz vele, már nem fog akarni a pelenkára pisilni.

2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek üzenem, és a félreértés elkerülve, nem akarom hogy a házban végezze a dolgát, és nem úgy tarjuk hogy nap 24 órájában bent ül, reggeli séta, délutáni séta, és esti futást között szoktuk levinni a hátsókertbe! Csak akarok segíteni magamon, és a kutyámon is valamilyen szinten...
2012. szept. 2. 22:08
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
De hát azt akarod, hogy a házban végezze a dolgát, hiszen a kutyapelenka a házban van, nem?
2012. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Abba a 4 órás otthon létben akarjuk azt hogy oda végezze a dolgát, utána a 3 gyermekem, én otthon vagyunk, visszük sétálni, pisiltetni. Ez be is válik, csak azért néha néha becsusszan egy két "baj", és akkor kapjuk fel és futtunk le vele... És igen a házban lenne elhelyezve a pelenka... Amig ezek az ingerek, izmokat tudja magának korrigálni, és visszatudja tartani... Mivel még 3 hónapos KÖLYÖK!
2012. szept. 2. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!