Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adhatnék magyar...

Milyen nevet adhatnék magyar vizsla kiskutyának?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva születnek majd kölykei magyar vizsla kutyusunknak, és meg szeretnénk tartani mellé egy lányt, de sehogy sem tudjuk eldönteni, hogy milyen nevet kapjon. Előre is köszi a válaszokat :)

2012. szept. 3. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A mi vizslalányunk Szaffi...Nekünk ez tetszett:)
2012. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekünk az anyukát Szettinek hívják. :) volt már szó sok mindenről, szóba került már a Süti meg a Ribizli is, de még semmiben nem tudtunk megállapodni. Kösz a választ, szerintem jó kis név, majd gondolkodunk rajta! :)
2012. szept. 3. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Csokinak hívnám, igaz, hogy ez se nem lány, se nem fiú. Nálam ha vizsla, akkor csoki.
2012. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most olvastam egy könyvet, ahol a vizsla Piskóta volt. :) De szerintem még lehet Alma, Pippi. A Letti is jó.
2012. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, a Csokira is gondoltam már, az Alma meg különösen tetszik, szerintem nagyon szép név egy kutyának, az az egyetlen baj vele, hogy a környékünkön már van Alma nevű kutya, azt meg nem szeretem ha két ismerős kutyának ugyanaz a neve.
2012. szept. 3. 14:10
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem a Málna is eszembe jutott. Arról mi a véleményetek? :)
2012. szept. 3. 14:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgyis kitaláltok neki valami nevet mikor kezd kifejlődni a személyisége, de nekünk a vizslaszukák, amikre emlékszem is: Dolli, Bia, Zizi, Negra( de Ő német vizsla volt), viszont ezek olyan átlagos nevek kivéve a Negra... Egyiket se így hívták volna ha rajtam múlik:D
2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem Csoki, akkor Sziszi!
2012. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én Vizslám Ogi.
2012. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az enyémet Piszkének hívják.
2012. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!