Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pekingi Palota kutyám van,2...

Valle kérdése:

Pekingi Palota kutyám van,2 hónapos lessz 17-én és még nem volt be oltva! Hány hónaposan kell elsőnek be oltani és milyen oltást? Kb mennyi lessz az ára?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy ajánlott oltási program. Már kéne lennie oltásnak is, és több féreghajtáson át kellett volna esnie. De nem vagy elkésve :)


6 hetes korban Parvovírusos bélgyulladás elleni oltás.


8 hetes korban kutya kombinált oltás. (10 hetes korban Parvovírusos bélgyulladás elleni oltás.


10 hetes korban kutya kombinált oltás.


12 hetes korban veszettség elleni oltás.


6 hónapon belül veszettség elleni oltás ismétlése

2012. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, kicsit elírtam. Szóval 6 hetes kortól 2 hetente van oltás, felválta parvo és kombi (2-2 kell mindkettőből). 3 hónaposan veszettség elleni, 6 hónap múlva ismétlés.

Utána évente.

Féreghajtót kapjon most, ha nem férges, akkor csak 3 havonta kell ismételni.

2012. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem hat hetesen hanem 8 hetesen kell az elsőt adni.
2012. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tegnap 22:15

Valahol igazad van a 8 hétben. Az orvosok mélységesen hallgatnak arról, nem mindegy, a 6 hetes kiskutya szopik-e még, vagy már önállóan eszik. ha szopik, az anyatejben lévő immunanyagok átmennek a kölyökbe. Erre oltani nem igazán hasznos. Viszont egyszerűbb az orvosoknak a 6 hetest ajánlani, mert így kényelmesebb. Hogy éppen az az első oltás nem ér sokat, az nem érdekli őket.Legalább is a legtöbbjét.

2012. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akiknél én megfordultam mind 8 hetesen kezdi az oltási sort.
2012. szept. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!