Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam miert csinalja ezt?

A kutyam miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy eszik vagy iszik es utana kihany mindent es megakarja enni. Ezenkivul nincs baja jatekos vidam kutyus
2012. szept. 4. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
hallottam már olyanról is, hogy a saját ürülékét eszi meg, az állítólag valami perverziója az állatnak. elég fura. szerintem azzal nincs probléma ha utána meg akarja enni, max. hogy miért hányja ki?! kölyök még?
2012. szept. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 honapos
2012. szept. 4. 07:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! az én kutyám is ezt csinálta amíg kicsi volt.Elvittük állatorvoshoz és ő azt mondta,hogy azért,mert nem tudja rendesen megemészteni és így kicsit kisebb darabokban van a táp és könnyebb neki megenni...De semmi baja nem lesz tőle.Majd leszokik róla.Mi úgy csináltuk,hogy mindig egy kicsit kisebb darabokra törtük neki a tápot...Hosszú meló volt mert sokat evett,de nem hányta ki
2012. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem gond, ha visszaeszi a hányását, a mieink is csinálják néha, ha habzsolva faltak. Ez csak nekünk undorító, de a farkasok például a kölykeiket is így etetik, ha már a tej nem elég.
2012. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2012. szept. 4. 08:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy áztasd be a száraz tápot neki ha azt eszik. Lehet az is, hogy túl mohón eszik.
2012. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!