Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen felszerelés kell Neki?

Milyen felszerelés kell Neki?

Figyelt kérdés
Szombaton hozunk egy kiskutyát.Bichon Frise fajtájú.Délután hozzuk és előtte elmegyünk vásárolni neki...Természetesen jó körülnézünk és nem kapkodunk.Azért megyünk szombaton,mert Apáék csak akkor tudnak jól körülnézni nem sietve...Arra vagyok kíváncsi hogy mekkora box kell neki.Milyen póráz.Mekkora nyakörv. 2 hónapos a kutyus.Milyen tápot vegyünk Neki?? Gondoltunk arra is hogy van egy netes oldal ( [link] )Innen rendelnénk neki egy kölyök csomagot..Előre is köszönöm a segítséget :)
2012. szept. 4. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
jobb ha személyesen mentek el egy üzletbe, az elárusító garantáltan tud segíteni...:)
2012. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerintem is úgy kéne..Csak anyu aggódik,hogy nem érünk oda időben a kutyáért.. :D De személyesen megyünk :)
2012. szept. 4. 15:24
 3/6 blanka17 válasza:
Szerintem menjetek be egy freshnapfba vagy hasonlóba útközben,ott mindent megtalálsz és segíteni is tudnak. Nem kell sok minden,egy nyakörv,egy póráz, 2 tálka,megfelelő fésű. A fekhelyét a miénk pl nem használja. Szállitóboxunk sincs,simán utazik az ülésen. Kaját elsőre olyat vegyetek amit a tenyésztő adott neki,később válthattok. És sok boldogságot hozzá, nagyon cuki lesz!
2012. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Szállítóboxra gondolsz? Ha igen, megteszi egy kisebb is mivel kistestű kutyáról van szó.Ha esetleg azt szeretnéd hogy ebben aludjon, kicsivel nagyobbat válassz.Pórázból én a sima textil, vagy bőrpórázt javasolnám.Nincsenek túl jó tapasztalataim az automata pórázakról .Ha kicsit régebbi, beragadhatnak a gombjai.Szerintem ne nyakörvet vegyél, hanem hámot, sokkal könnyebb vele a fegyelmezés és a kutyusnak is kényelmesebb.Az üzletekben egyébként könnyen megnézheted a méreteket, de ezek állíthatók is, szóval nem kell pontosan passzolniuk.A táp az attól függ, mekkora rá a keret, de friskiest semmiképp ne vegyetek.A kölyök csomag egyébként teljesen rendben van, de ha mégis a bolti mellett döntetek, egy-két játék bőven elég neki.

Ha lakásban tartjátok figyeljetek a vezetékekre, és ha van olyan bútor amit sajnáltok, kerítsétek el, nehogy meglepetés érjen.:) Ha van rá lehetőségetek, hozzatok el a régi helyéről valami játékot, ami arra emlékezteti és megnyugtatja.(: Remélem tudtam segíteni,sok szerencsét a kutyushoz!

2012. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A drágább dolgokat szerintem jobb, ha most rendesen körülnézel és netről megrendelitek (szállítóbox, kutyatáp, fekhely és ami mellé megtetszik arról az 1-2webshopból). A fressnapfban sajnos a többszörösét is elkérik sokszor ezeknek.

Tápból minőségi, prémium tápot kapjon, de először olyat amit most kap és arról kell átállni 1hét alatt az újra ha váltani szeretnétek. Kérdezd meg, hogy mit esznek most és ezután kezdj el gondolkozni. Mivel kistestű kutyáról van szó, így az etetése nem nagy tétel ezért a gabonamentes tápok lennének a legjobbak neki brit care, acana gabonamentes, taste of the wild.

Pórázból sima szövet vagy bőr, a flexit és a fémet felejetsétek el, nyakörvből az S-es méretű textil biztos jó lesz.

Megnéztem az oldalt amit linkeltél elég drága, nézz körül inkább a zooplus.hu, zoofast.hu, webkutya.hu, acanashop.hu, dogshop.hu, allati.com oldalakon

2012. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Hát már nem tud semmit sem szétrágni amit sajnálunk,mert az előző kiskutyám már megtette :) Akkor majd rendelünk is :) vagyis most :D Hát nem tudom,hogy tudunk-e játékot Hozni.. Nem tenyésztőtől hozzuk hanem az egyik ismerősünktől aki olcsóbban adja. :)
2012. szept. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!