Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnap reggel viszem a kan...

Holnap reggel viszem a kan kutyámat ivartalanítani! Picit izgul. Kell valamiről tudnom, hogy-hogy is fog zajlani majd? Többi lent!

Figyelt kérdés
Beviszem az adott időpontra és már műtik is? Nem lesz előtte pl. vérvétel vagy akármi?
2012. szept. 5. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Vérvétel valszeg nem lesz ha nincs valami betegsége.

Változó rendelőnként hogy egyből műtik e vagy beveszik és majd később.

2012. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor evett utoljára? Ha lehet, inkább már vacsorát ne kapjon. Reggel ne is nagyon igyon. Altatás után hányhat, ha van tartalom a gyomrában. Ha nem üres a gyomra, addig mellette kell lenni, míg fel nem ébred legalább annyira, hogy a fejét fel bírja emelni, különben a hányás a tüdejébe mehet, tüdőgyulladás, fulladás lehet belőle.

A fiú kutyákat nem szokta nagyon megviselni az ivartalanítás. Nem nagy műtét, nem nyitnak hasüreget. Azért egy parabola talán nem árt a fejére néhány napig, míg ki nem szedik a varratokat.

2012. szept. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Este már nem evett! De viszont sokat ivott mert megvolt a nagy esti séta! Mondta az állatorvos, hogy van náluk gallér a kutyára de én kértem egy ismerősömtől mert miért vegyek ha ingyen is van?!:D De akkor nem lesz gond?
2012. szept. 5. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
az nem baj, hoyg most ivott, viszont a gallér tuti jó lesz a te kutyádra, mert abból sok féle méret van.
2012. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tavasszal ivartalanítottuk a kutyusunkat. Engem nagyon megviselt. Folyton kenegetni kellett a sebeit, egyszerűen nem bírom a vért, de mivel szeretem a kutyánk, így nehezen, de megcsináltam. Folyton széttörte a gallérjait 4-et kellett vennünk. Ráadásul éjszaka törte le és varratot is tépett ki magából, folyton rohantunk vissza az állatorvoshoz, hogy nézze meg a kutyát nincs-e baj. Kész rémálom volt az egész.

Annak örülök, hogy a farkas körmét is ekkor vetettük le, mert még egy ilyen tortúrát nem szívesen csinálnék vele. Még az előszobába külön helyet is csináltunk neki. Kézből etettem, mert a gallér miatt nem tudott enni, itatni is érdekes volt, de ha a gallért átállítottuk rágta a sebeit, így még jó hogy itthon voltam vele.

Elaltatásnál pedig míg el nem aludt addig mellette kellett, hogy legyek.

2012. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kutya izgul, hanem a gazdája és az átragadt a kutyára. Ha nyugodt maradtál volna, nem lenne semmi gondja.
2012. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!