Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsimnek reggel 6 óra...

Palotapincsimnek reggel 6 óra óta vannak toló fájásai. Nem kellett volna már előbújni az első kutyusnak? Egyre ritkábban vannak ezek, (nem egyre sűrűbben kellene pont lenni)? Hogyan tudnék segíteni rajta? Tegnap este óta szenved szegénykém.

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos?
2012. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a fészkes fenéért nem viszed orvoshoz? Mire vársz, hogy elpusztuljon? Jó eséllyel császár lesz, úgyhogy készíts elő legalább 35-40 ezret, mert ez mindig sokkal drágább, mint a sima ivartalanítás.
2012. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

A palotakutya és nem pincsi(!!!!) esélyesen császáros fajta...

Ezt nem tudtad amikor befedeztetted a szukát? Mire vársz még ebben a melegben????

Nekem tavaly nyáron ki kellett pakolni a szukát mert elhaltak benne a kölykök és el kezdtek bomlani, a méhe nagyon rossz állapotban volt,pedig az első kölyök megszületésétől 19 óra telt el, de a kölykök szépen szorgalmadan születtek közben. 13 kölyökből 6 maradt életben! Ez nem játék! Rámehet a szukád is! Én tök időben vittem császárra a szukát mégse lehetett megmenteni a méhét....

2012. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Nem jöttél még rá, hogy nem tudja megelleni magától? AZONNAL indulj orvoshoz császározni vagy elhalnak benne a kölykök, elkezdenek bomlani fertőzés lesz és a kutyád is bele hal!

40ezret készíts rá. Remélem tanuló pénz volt, hogy nem szaporítod többet.

2012. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elakadt egy kölyök a szülőcsatornában, vagy egy halott kölyök (ami nem segiti a szülést) megrekedt. Sajnos, ha igy van, akkor csak a császármetszés segithet és az is minél előbb, mert a többi is elpusztulhat. Siessetek!
2012. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
azonnal orvos. Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell szaporítani szerencsétlent.
2012. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyus?
2012. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!