Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hosszú szőrű labradorok...

A hosszú szőrű labradorok mindig belefekszenek a sárba?

Figyelt kérdés
Van egy labradorunk, nem tudjuk megtanítani neki, hogy ha meglát egy pocsolyát akkor ne feküdjön bele, és ne hemperegjen benne. Kimelegszik futás után és akkor jön a hempergés. (Kicsit el is van hízva, lehet azért melegszik ki ennyire futás után?)Mit tegyünk, hogy ne csinálja, mert szörnyen sáros ilyenkor?
2012. aug. 12. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A labradornak rövid a szöre ... és igen genetikusan víz és sármániások.

Dagadtan meg ne futasd, tönkremennek az izületei. Elöször fogyaszd le.

Mit tudsz tenni ellene? Megkötöd ... mást nem.

(2 labrador gazdája)

2012. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sárga labi keverék: első nap belevágta magát az út melletti pocsolyába. Vízi és pocsolya kutya.
2012. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hovarju ***** válasza:
Nekem is labrador keverékem van, aki imádja a vizet és a pocsolyát is. Én mindig rászóltam, ha a pocsolyába akart fetrengeni, most 3 éves, és ha rászólók nem megy bele a pocsolyába.
2012. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a labim messziről kerüli a vizet és a pocsolyákat... ilyen szempontból jó is, hogy nem sározza magát össze mindig
2012. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen az a hosszú szőrű labrador? A labradorok csak rövid szőrben léteznek. Nem golden retrievered van véletlenül? Amúgy mindkét fajta vízi vadászkutya ezért imádják a vizet.
2012. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vizet? Sarat, minden mennyiségben, amit rá lehet rázni a gazdira.
2012. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!