Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két rotim van,1nőstény,1kan....

Két rotim van,1nőstény,1kan. A nőstény nagyon agressziv, mit tehetek vele? Még tanithatom ha egy éves?

Figyelt kérdés
és az normális ha többször összemarakodnak?
2012. szept. 6. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
ivartalanítás sokat segítene.
2012. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 1 éves, akkor most kellene igencsak ráfeküdni a tanításra. Irány a kutyaiskola!
2012. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

te vagy a gyenge láncszem a falkában.

és van két valószínűleg domináns ,erős kutyád .

mégis mit hittél ???szót fogadnak,csak azért mert te vagy a gazdájuk??

eddig mégis mi a fenét csináltál??

365 napon át ? etetted öket ,néha sétálni is elvitted,sőt talán képesek pár parancs végrehajtására, persze csak akkor ,ha kedvük van hozzá!??

kutyasuli !!!!!!!

ja ,és nem ártana,kicsit beszélgetni pár rotissal,személyesen.

2012. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szocializálni, nevelni, képezni, mozgatni !

a roti az egyik legjobb kutyafajta, ha tudatosan időt és energiát szán rá a kutyatartó!

2012. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kutya nem velem agressziv,hanem a másik kutyával,jártam velük suliba csak,h itt nálunk olyan van,h elégé verik a kutyákat amit én nem türök.tud pacsit adni,leül,lefekszik.legjobban az zavar,h ugrál,rám ugrik a 40kg-s kutya,ez ellen mit tudok tenni,h neugráljon?
2012. szept. 8. 07:13
 6/10 anonim ***** válasza:

te nem tűröd,hogy verik a kutyát???

mégis? hogy a fenébe ,fogod megfékezni,sőt ,egyáltalán hogyan akarod nevelni 40 kg-os kutyádat??

ejnye-bejnye ???talán ,nem elég!

a felelős állattartás lényege: szabályok meghozása,és azok betartatása a kutyával!

és az tök mindegy,hogy egy westi,vagy egy yorki,esetleg egy roti, vagy egy németjuhászt kell megnevelni!

a lényeg a büntetés alkalmazása, :::az ,hogy a büntetés ,egy hangos : NEM, esetleg egy : pórázrántás, vagy jobb esetben a :hangszín megváltoztatása,neked már kevés!

mert nincs meg az alap hozzá!

most már keményebb eszközök kellenek!

és erre te azt mondod: nem tűrőm???

felelőtlenség,mert a kutyád nincs megnevelve:)

és szerintem nem is lesz!

" remélem tévedek " :)

2012. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

KUTYÁK NYELVÉN :

ugrál rám = a kutyád a domináns .

az ugrálás a dominancia kimutatása!

ja persze,és te nem bántod a kutyád.

nem baj,bánt ő majd téged,ha valami neki nem tetszőt teszel!

HISZEN Ő A DOMINÁNS !!

(jézusom ....egy roti ,egy pöc.... kezépen kibiztosatott fegyver)

2012. szept. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:

OFF: A felugrálás nem feltétlenül egyenlő a dominanciával.


ON: Ivartalanítás, falkavezérség, kiképző. Ha a háromból akár csak egy is hiányzik, kicsi az esélye, hogy menni fog. Az elsőről konzultálj állatorvossal, a másodiknak komolyan nézz utána, kiképzőből pedig keress egy olyat, aki ért az agresszió kezeléséhez, esetleg kifejezetten ezzel a fajtával van tapasztalata. Nem, nem lesz olcsó, de egyrészt egy agresszív roti nem játék, másrészt pedig fél-egy évvel ezelőtt kellett volna gondolkodni, amikor rossz idegrendszerű kutyát választottál/nem nevelted meg.

2012. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A felugrálás szerintem se egyenlő a dominansaggal,mert láttam már nagyon okos,betanitott kutyát,aki még többet ugrált mint az enyem.külföldön dolgoztam,csak hetvegente voltam otthon.mért szerintetek is ezt már csak veréssel lehet megtanitani?
2012. szept. 8. 13:25
 10/10 sippara ***** válasza:

Ezt már csak NEVELÉSSEL, IDŐ ÉS PÉNZ RÁFORDÍTÁSÁVAL lehet megoldani.

A kutyámat épp egy ilyen "külföldön dolgoztam" helyről mentettem, három naponta le volt b*szva a kutya elé a száraz, most terápiára kell járnia, fele olyan kutya sem lett (egyelőre), amilyen lehetne, mert az a rohadt szemét önző pondró "gazdája" elvette tőle a lehetőséget, hogy normális kölyökkora legyen!!! Ha így vállaltál be kutyát, akkor azt kell mondanom, rohadj meg, és téged kéne veréssel nevelni (ha másra nem, hát arra, hogy add fajtamentőknek a kutyát, ha nem tudsz rá időt szánni)!

2012. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!