Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megférnének egymás mellett?

Megférnének egymás mellett?

Figyelt kérdés
Szeretnék kutyát, kettőt. A Dán dogon és a Csivaván gondolkodom. Erősen különböznek mégis szeretném ha ez a két kutyám lenne, a nagy kert megvan hozzá és még mi minden. Olvastam hogy ha egymáshoz szoknak kiskoruktól fogva, akkor ki jönnek egymással. Olyanoktól szeretnék választ kapni akiknek már (volt) v. van Dán dog VAGY Csivava kutyájuk.
2012. szept. 8. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem volt egyik sem, de azért remélem nem bánod ha írok.

Tartásról nem tudok neked írni. Viszont össze szokni még lehet kölyökként össze is szoknának később szerintem abból adódhat probléma, hogy a Csivava lényegesen kisebb és a Dán dog játék közben talán megsérti.

2012. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem nem lenne baj...

Kicsinek összeszoknának és utána sem változna a dolog...

A Dán dog,meg attól,hogy olyan hatalmas,nem veszélyes kutyus...=)

2012. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy egyszerre EGY kutyát vegyél, azt neveld fel tisztességesen, tanítsd, szocializáld. Ha ez meg van, akkor 1,5-2 éves korában hozd házhoz a következő kutyát.

Két kölyköt tök kezdő kutyatartó szerintem nem tud normálisan felnevelni.

2012. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem pont eza kettő van :D
2012. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!