Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 szuka, ha egymás mellett...

2 szuka, ha egymás mellett nőnek fel, nem fognak rivalizálni, vagy inkább legyen vegyes felállás?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak nevelés kérdése. Nekem 3 szukám van és tökéletesen megvannak.
2012. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg kölykök addig nem, ha már ivarérettek lesznek akkor egymás között lerendezik a rangsort, de nem kell aggódni, valószínűleg nem lesz nagy balhé. :)
2012. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ivarosak, akkor tüzeléskor esetleg lehetnek problémák, illetve ha mindkettő domináns típus. Ivartalanítva és megfelelő foglalkozás meg nevelés mellett bármilyen nemű kutyák biztonságosan tarthatók együtt, ez tuti :)
2012. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ivartalanítás kilátásban van mindenképp.:)
2012. aug. 25. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek ivartalanított problémás kutyát. Egyik saját szukám is ivartalanítva van és semmit sem változott (hála az égnek), ugyanolyna magabiztos. A lényeg csak a nevelés.
2012. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben nevelés kérdése, ismerek olyan 7fős falkát ami 7ivaros szukából áll, tökéletes összhang van.
2012. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőttnek lehet balhé. Semmit sem jelent az sem, ha esetleg testvérek. Nálam két alomtestvér kan kezdett ivarérés után keményen rivalizálni egymással. Mivel reggeltől estig dolgozom, elkülöníteni őket nem tudtam, apukám meg 2-es fokozatú rokkantként nem bírt volna velük rövidre zártam a dolgot és 10 hónaposan ivartalanítva lettek.
2012. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem az ivartalanítástól várom a csodát majd, azt inkább az egyéb előnyök miatt szeretném.

Igyekszem majd odafigyelni a nevelésre.:)

Köszönöm!:)

2012. aug. 25. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!