Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyen, vagy kevés pénzért...

Ingyen, vagy kevés pénzért Cocker Spánielt Orosháza környékén?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A spánielek sokszor ideggyengék, vigyázz vele!!! Nem érdemes csak úgy, akárhonnan beszerezni, mert komoly gondod lehet belőle (és a kutyának is sajnos :( )
2009. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Más kikötésed nincs? Esetleg szín, nem, életkor??? Nézz körül menhelyen, vagy spániel mentőknél... Ja és ha ennyire fontos az ingyen kutya, akkor mozdulj ki Orosházáról. Keverék miért nem jó egyébként???
2009. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Spániel mentés:

[link]

2009. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2009. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell bunkón viselkedni, főleg ez annak szól aki feleslegesen válaszolt a kérdésemre!! Felülről a másodiknak szól! Mi a francnak írsz akkor nekem?? Amúgy nekem kicsi kutyus kell, és szuka kutya, és tök mindegy milyen szín, csak nekem ez a szívem vágyam, egy ilyen cuki kutya, és sajnos munkanélküli vagyok, és nem akarok érte sok zsét kiadni!! Utálom az ilyen beszólogatós embereket!!!
2009. júl. 30. 11:08
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a keverék kutyákat!!!!!!!!!!!!! Tudom, hogy strapabírósabbak, de engem nem érdekel!!! Spánielt szeretnék, és kész!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 30. 11:09
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha kölykök spánielt szeretnél és kész akkor ne lejmoljál meg ingyen keresgess, hanem vegyél egyet. Ha munkanélküli vagy fiam mi a lóf*szból fogod etetni, orvoshoz vinni szerencsétlen állatot? Felnőtt miért nem jó? Szuka kell mi? Ivartalanításra meg gondolom szintén nem lesz lóvé, és majd ott szüli neked a kis keverék porontyokat akiket meg fejbecsapsz. Gusztustalan vagy...
2009. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyelj te vagy gusztustalan te r*hadék! Jó körülmények közt élek, mindenem megvan, de nem várom el a szüleimtől, és a kedvesemtől, hogy kapjak egy ilyen drága kutyát, és ezért gondoltam, hogy ha valakinek nyűg, és nem kell, akkor én szívesen gondoznám! Nyugi mindenre van zsé, ja és szeretnék kiskölyköket is, nem lesz ivartalanítva!!! Fogd be a pofád és addig ne is írj semmit sehová amíg fogalmad sincs, hogy kinek írod te sz*rjankó!! Fogalmad sincs, hogy ki vagyok!!
2009. aug. 3. 12:04
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Váááóóóó... Reméljük, hogy az állatokkal nem ilyen...
2009. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Uram atyám... Káromkodni azt szépen megtanultál. Hadd gratuláljak a környezetednek, hogy erre megtanítottak. Szegény kutya, előre is sajnálom, de remélem senki nem ad neked ingyen ilyen kutyát. Menhelyről meg csak ivartalanítva adják ki, úgyhogy nem tudod szaporítani, ez van.
2009. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!