Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsi és csivava...

Palotapincsi és csivava keresztezéséből milyen kiskutyák lesznek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 14:36
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon édes kiskutya lesz egy csivava és egy palotapincsi kutyából. Nekem is csivava-palotapincsi keverék kutyusom van és imádni való. Nagyon cukira sikeredett. Ő egy külön faj: csipincsi, vagy pincsivava:D:Dxdxd

Ő lenne: [link]

2010. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Nekünk most született, a szomszédból átszökött a palotapincsi. Egyáltalán nem csúnyák. Rövidszőrűek,inkább a csivavára hasonlit csak kicsit nagyobbak.
2010. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nekem is pincsi-csivava keverékem, én is úgy hívom a fajtáját, hogy pincsivava. :D
2010. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 langmár vanessza válasza:
nekünk az van 7.hetes de nagyon aranyos a feje csivava csak nem állnak fel a fülei.a teste pedig olyan mint a palotapincsié. remélem ilyen is marad!!!!!
2011. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 langmár vanessza válasza:
nekünk is az van és nagyon aranyos szép a feje csivava de nem áll fel a füle a teste pincsié. nagyon aranyos.
2011. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!