Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell használni egy...

Hogyan kell használni egy kiképzőpórázt?

Figyelt kérdés

Van 2 is, bőrből, de nem jövök rá, hogy kell használni... Miért jó az a sok bújtató, meg egyáltalán. Lehet tök bután hangzik, de soha nem láttam még senkit használat közben és a neten sem láttam ilyen képet...

Aki nem néz hülyének az segítene?


2012. szept. 9. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni nem igazán megfelelő. Túl nagy, dupla, belelép a kutya, nehéz. Talán akkor hasznos, ha olyankor használják, amikor eltávolodnak a kutyától a pózosok alatt és még nem biztos a maradása a kutyának, így kinyitják és a hosszát a karikákba beakasztva állítják be.
2012. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kiképzőpóráz szerintem nagyjából semmire sem jó, legfőképpen kiképzésre teljesen alkalmatlan. Rövidnek túl nehéz, hosszúnak túl rövid, képzés közben meg nem fogod átszerelgetni egy helyben maradás kedvéért akkor sem, ha oda tényleg jó lenne, mert egyszerűbb visszaültetni meg fektetni a kutyát, mint ezzel szenvedni.

Amúgy tényleg csak annyi az extra benne, hogy változtathatod a hosszát azzal, hogy melyik karikába akasztod azt a karabinert, ami nem a kutya nyakörvén van. Illetve akkor lehet még jó, ha két kutyád van, mert akkor egy pórázra fel tudod rakni mindkettőt. De ezen kívül tényleg nincs értelme.

2012. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem örző-védő nél lehet hasznát venni, de már vannak nagyon jó pórázok, ugyhogy lassan kimegy a divatból.
2012. szept. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2012. szept. 10. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!