Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy édes kis yorkshire...

Kaptam egy édes kis yorkshire terrier lány kutyát és nem nagyon tudom, hogy mi legyen a neve irtó cuki feje van, de nagyon jól megszeretném választani a kis drágám nevét, és neten elég nehezen találok jót:S. Milyen név illik egy ilyen fajta kutyának?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 20:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%

utolsó de egyszerű vagy :D miért fáj az neked h megtart egy kölyköt magának? az ő dolga. ne okoskodjál. a kérdésre válaszolj.

szal ez volt az off.

a válaszom pedig kedves kérdező:

Zoé, Zsemi, Maszat, Pisze, Pöttöm, Lara, Csini (ennyi így hirtelen)

sok örömet a kicsihez (:

2012. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
26%

Nem mindegy, honnan van a kutyus? Nem kell a törzskönyv, pedigree, akár lehet egy sima 'korcs' akkor is kutya és ugyanúgy lehet szeretni :)


Lulu, Pici, Picúr, Mici, Milli :) Ezek ugrottak be.

2012. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%

magadra mutogatsz most is (: neked piszkálja a csőröd h nincs TK-ja a kiskutyának nem? te kezdted a flegmázást ezzel kapcsolatban, szal inkább neked kéne magaddal foglalkozni.

kedveském.

2012. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem az basssza a csőrét,hanem az hogy szaporít és növeli ideggyenge yorkik számát amit mindennap kerülgethetünk az utcákon..

Na meg a fajtamentők munkájáról nem beszélve,bár amíg ekkora divat sajnos viszik mint a cukrot. Aztán mennek majd 1 év múlva a lecsóba mint a legutóbbi szezon divatja a csivavák..

Kár hogy egy kutyából tömegcikk lesz,ezt sajnálom tényleg.

2012. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
21%

Kedves aki lenyomingerezett...

egyszerűnek mondasz, holott te nyomingerezel. Nem a te válaszodra írtam, csak megírtam a véleményemet. Nem kell felhúzni magadat, nem akartam senkit sértegetni.



Kérdező, mivel te vagy a középpontban:

Vannak afféle kutyanaptárak, ha van esetleg olyan nap amihez kötődsz/kötődik akkor ajánlom, hogy azt is nézd :)

2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
mért kell cs*szegetni azt a válaszolót aki írta, h a kérdező össze-vissza ír...??? nem az a baja, g nem tk-s, egy szóval se írta, szóval magatokat égetitek (akinek nem inge, ne vegye magára) ja amúgy kérdező, remélem, h a saját kutyádnak a kölyke, de ha nem, akkor ez van nah...
2012. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Pσppy


Nem neked írtam a nyomingert, ha nem vetted volna észre. Előtted írt egy másik válaszoló, ha elolvastad volna a válaszát, akkor rájöttél volna, hogy nem neked céloztam a mondandóm...

Amúgy meg az értelmes emberek rájöttek, mit akartam mondani.

2012. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Igen,kaptam mert mikor megszülte a kölykeit akkor egy nagyon megtetszett és megengedték,hogy megtartsam szóval szinte kaptam és miért szólítasz szaporítónak ezt nem értem de midn1 nem állok le vitázni,de minek olvasod el a kérdésem,ha üti a nózid?:)
2012. szept. 14. 13:05
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért vagy szaporító mert felelőtlenül elletsz,és még önképed sincs saját magadról ha ezt nem tudod.


olvasd el ezt hátha megfog valamit:


[link]

2012. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Jó tudom lehet,hogy én vagyok a hülye,hogy nem értem,de nem azért lett pároztatva egy másik yorkshire terrierrel,hogy mit tudom én mondjuk pénz vagy divat miatt..mi nekünk sem divatból lett yorkink csak megtetszett a személyisége és akinek ennyire szúrja a szamét a kérdésem minek kell vele foglalkozni?:)
2012. szept. 14. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!