Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. zoknit evett a...

S. O. S. zoknit evett a kutyám! Tegnap reggelre eltűnt egy pár zoknija a férjemnek, nem gondoltuk volna, hogy a kutya van a dologban. Mire számítsunk, nagy a baj?

Figyelt kérdés

Ma éjszaka 2x hányt, 1x fosott a kutyusom. Az egyik hányásban benne volt a zokni egyik fele. Melegnek érzem a kutyát, de persze a lázmérőnk is most sz@rt be...

Nincs ügyeletes állatorvos, csak telefonon mondtak annyit, hogy reggel 8-tól lesz doki, de akkor inkább már elvisszük a saját dokinkhoz, aki 9-től van.


2011. nov. 3. 06:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 hónapos bullmasztiff, ha ez számít vmit az emésztőrendszere kapcsán...
2011. nov. 3. 06:33
 2/20 Akiteki ***** válasza:

Milyen a kedve? Bágyadt, levert? Esetleg próbál kakálni, de nem sikerül, vagy csak nagyon híg vízszerű? Hasa fel van puffadva?

Nekem is van zoknievő kutyám, már vagy 3x bekajálták, de gond nélkül átment rajta.

Ha mégis elakadt, nem baj az a pár óra, várd meg a saját orvosod, akiben bízol. Lehet, hogy addigra ki is jön.

2011. nov. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A nyuszinkat kergeti, szóval a kedve jó... :)

Viszont hőemelkedése szerintem biztos van...


Reggelit gondolom inkább ne kapjon, ugye?


Nincs felpuffadva, kakilni azóta nem próbált.

Akkor volt a székletében nagyon híg, vízszerű is, de lepényszerűség is volt benne...

2011. nov. 3. 06:55
 4/20 Akiteki ***** válasza:

A zoknievéstől biztosan nem lesz hőemelkedése. Meg akkor bágyadt lenne és nem játszana. Ha volt a kakában keményebb is, az jó jel. Nem lehet, hogy a zoknin kívül mást is evett, amitől hasmarsa lehet?

Ne adj neki semmit, mert nem fogja látni rendesen az utlrahangon vagy röntgenen, hogy mi van még benne.

2011. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Épp most váltja a fogait, a múltkor is volt egy kis hasmenése tőle, eléggé megviseli... Lehet, hogy akkor ettől van a hőemelkedés is?
2011. nov. 3. 07:07
 6/20 Akiteki ***** válasza:

Azt inkább el tudom képzelni. Ugyan kutyánál még nem tapasztaltam, de a gyerekeimnél volt ilyen.

De az is lehet, hogy nincs láza. Hogy melegnek érzed, az egy dolog, mert esetleg hideg a kezed. De a lázas kutya nem játszik, levert, bágyadt.

2011. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Volt egy Német Dogom, aki több cérnakesztyűt elfogyasztott, valamint egy bőr munkáskesztyűt is megevett egyben. Utóbbit csak onnan tudtam, hogy megláttam az udvaron kisz@rva. :D Szóval én nem aggódnék.
2011. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Akiteki ***** válasza:
Ez én kutyám egy egész konyharuhát bazabált tavaly, de az aggódás nem árt. Ráadásul most egy kis kölyökről van szó.
2011. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Jó nektek, hogy túlvagytok rajta :)


Hát most már igencsak számolom a perceket... Hígat fosott és nyálkásat hányt..

2011. nov. 3. 07:54
 10/20 Akiteki ***** válasza:

Ez nem jó. :((

Nem leszek gépnél, de írd meg, mi van a kicsivel, ha voltatok orvosnál.

2011. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!