Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya meddig van fent?

Egy kutya meddig van fent?

Figyelt kérdés
Addig ameddig a gazdája, vagy addig, ameddig ő akar? És ha sokáig fent van, akkor később is kel? Ha pl a gazdája éjfélig fent van akkor fent marad vele?

2012. szept. 11. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az enyém most hogy bent van akkor fekszik-kel mikor én. :D
2012. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nálunk a két kutya addig van fent amíg akar,de általában hamarabb alszanak mint mi pl tv-ünk akkor ők alszanak,de ha netán fent lennének,amikor már mi megyünk aludni akkor ők is,de reggel mindig velünk kelnek :)
2012. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 vikkantyúsz válasza:
Attól függ mien a kutya fajtád van. de te is tudod szabájoznt ha viszed sétáltatni mielőtt leakarod fektetni megfelelően a kutya igénye szerint. Ha jól lefárasztod aludni fog. De mondom fajtától függ a tacskó pl gyorsabban lefárad mint egy németjuhász mien fajta kutyát akarsz?
2012. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tacsin, vagy bedlington terrieren gondolkozom. Tudom nem egy kategória, de nekem ők tetszenek a legjobban. :D
2012. szept. 11. 15:21
 5/22 anonim ***** válasza:
egy kutya sosem alszik igazán,mélyen legalább is ritkán azt is esetleg nappal éjjel csak fekszik,esetleg csukva a szeme de nem alszik,ha a te kutyád tud mélyen aludni,pl este elalszik és reggel kel fel akkor vagy beteg vagy hormonzavaros....
2012. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

nekem szobakutyám van.. hát ő már 8 fél 9 felé kapirgálja az ágyát meg fekszik, de nem alszik. hogy mikor alszik el az rejtély, én akárhányszor kimegyek éjjel pisilni mindig nyitva van a szeme :D nagyon éber. de reggel már mikor fölkelek már fönt van. hogy mikor alszik... rejtély :D lehet délelőtt, amikor nincs itthon senki.


de kérdésre válaszolva nem marad fönt a gazdájával. ha álmos akkor tuti hogy lefekszik aludni. de nyilván ha vele foglalkozol, akkor addig van fönt míg te szeretnéd.

2012. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem addig, amíg a gazdája..:) persze ha futtatod napközbe, akkor jogos az alvás, de általában akkor amikor a gazdi is. (saját tapasztalat!) :D és az enyém kinti kutya..
2012. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

az enyém, ha nem vagyunk otthon, csak fekszik. pihen, csukva van a szeme de ez nem "igazi" alvás. ha zajt hall, rögtön felébred. ugyanezt csinálja, ha otthon vagyunk és nincs semmi "dolog".kb. akkor alszik, amikor mi, vagy ha tudja, hogy aznap ő már nem fog semmit csinálni (pl. esti uccsó séta után, én még csinálom a dolgom, de ő már nem).

nem marad fent teljesen éberen addig, amíg én, ha háromig fenn vagyok este, attól ő még alszik, amikor elfárad.

2012. szept. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kutyám a napi két sétát és a házőrzést leszámítva alszik, hol csak szundikál, hol mélyen horkol.

Nyáron inkább a kertben van, akkor reggel elég aktív, ugatgat, de a séta után elalszik...kora délután éledezik, akkor ismét vakkant párszor házőrzés címén, közbe csak váltogatja a fekhelyeit :)

Esti séta után elvileg fáradt, de ekkor a legéberebb kb. 23-ig, utána azért bealszik jó mélyen.

Ha bent van, akkor ugyanez van, leszámítva a házőrzést.

2012. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az enyém már alszik amikor lefekszem és nem egy reggel már megtörtént, hogy hiába nyitottam ki az ajtót amikor felkeltem, hogy menjen járja meg magát és végezze el a dolgát (igaz kint még sötét volt, épp csak pirkadt)meg se mozdult, sőt átment egy másik kedvenc alvóhelyére és horkolt tovább :)
2012. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!