Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csináltam egy oldalt a németju...

Csináltam egy oldalt a németjuhászokról és kellene egy kis segitség hogy mivel lehetne jobb?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 12. 12:42
 1/10 Antimod ***** válasza:
100%

Első blikkre két dolgot javasolnék:


1) A rikító "webbiztos" sárgát cseréld le egy mattabb, kellemesebb színre, mert nagyon nagy a kontraszt, és szerintem így zavaró. Talán a legjobb ötlet, ha a kutyás képről veszel egy barna színt, és azt megvilágosítod.


2) A főoldalad mindenképpen legyen informatívabb. Nem mindig könnyű eldönteni, mi kerüljön ki a főoldalra, én ebben az esetben egy rövid bevezetőt tennék ki minden cikkből, valamint egy 'tovább' vagy 'bővebben' gombot vagy linket, amivel az adott oldalra lehet ugrani.


3) A bal oldali hasábban a keresőt mindenképpen tedd a hirdetés modul fölé, amennyiben megoldható.

2012. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:

"Első blikkre két dolgot javasolnék:"


Ami nem is kettő, hanem három.

2012. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a sárga szövegmező részt megváltoztatnám másra ami nem ilyen rikító, 1 percig néztem de már idegesítő volt. Írhatnál még a különböző színeiről is (rajzos,ordas), valamint hogy van rövid és hosszú szőrű is, valamint nemártana pár kép az oldalra.
2012. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi orvosolom a hibaat :)
2012. szept. 12. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:

A sárgát cseréld le,rakj bele több infót(pl. a mérgező növényeknél van ilyen "Tölgy:különböző hatások" na ilyenek ne legyenek.Vagy elmagyarázod mik azok a hatások,vagy ki se teszed,ha nincs kellő mennyiségű infó)


Egyébként jó lesz ez,csak csiszolni kell itt ott.

Sok sikert!

2012. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A sztenderd leírásodat nem tudom, honnan vetted. Ma már tenyészthető a hosszú szőr is.

Ha valaki nyilvánosan ismertetni akar egy fajtát, illik valóban otthon lenni benne.

Nem is néztem most tovább.

2012. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kutya-tárbol volt ez az info ugy gondoltam ott a legtokeletesebb
2012. szept. 12. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Tévedtél.
2012. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

1) Helyesírás.

2) Források helyes (!) feltűntetése, meg egyáltalán megkérdezgetni, hogy felhasználhatod-e azokat a szövegeket, amikkel más órákat dolgozott és évek tapasztalatát rakta bele. Lopni és a lopodd holmit sajátként feltűntetni bunkóság, jó szándékkal is.

3) Ha már, akkor próbálj meg korrekt információkat összeszedni és terjeszteni. A felszereléseknél például a képeken lévő dolgok pont baromira nem alkalmasak egyetlen német juhásznak sem, de a szaporításra buzdítós (fuj) részben is találtam marhaságot sajnos, valószínű máshol is akad, de nem néztem át elejétől a végéig.


Ha szereted a fajtát, ne árts neki.

2012. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
amik másolva vannak azok felvannak tüntetve már elnézésedet kérem és az hogy helyesen tüntettem e fel azt meg minden kutyás tudja mi az a kutya tar vagy mas egyeb'
2012. szept. 12. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!