Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek elütik a kutyáját,...

Akiknek elütik a kutyáját, miért egyből az autósra keni?

Figyelt kérdés

Mit keresett a kutya az utcán egyáltalán?

És mindig azzal jönnek,hogy fékezz,fékezz...van az ilyen embereknek jogosítványa?

Mert mindig azon puffognak,hogy egy ártatlan állatot hogyan lehet elütni.Lehet véletlen is,nem?

Miért az ossza az ész,aki soha nem ült volán mögött?


2012. szept. 12. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Konkrétabban erre gondolok:

"... Hogy képesek erre az emberek?! Vagy arra, hogy nem néznek körül, mi van ott az úton, inkább elütnek egy ártatlan kis lelket. :( Hová fajul a világ? :( Remélem, az ilyen "emberek" sorsa rosszra fog fordulni."

2012. szept. 12. 16:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ezt én sem értem. Nem rég kaptam meg a jogsim és amikor tanultam vezetni mindig egy kis utcába kellett bemennem asszem azért mert egyirányi volt de mindegy. És ott egy vénembernek kint volt a kutyája és igaz, hogy harminccal mentem de ha a kutya elém ugrik nem tudok azonnal lefékzni meg nem tom és még az oktatómmal veszekedett hogy mit képzelek én meg még ő is, hogy itt direkt mi a kutyáját akarjuk elütni. Hát hogyne... Nem tom mamáméknak nagytestű kutyája van, pórázon nem nagyon tud közlekedni mert viszonylag ritkán van rajta, de még soha nem volt probléma hogy az utcán szaladgált volna.
2012. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy mi a kérdésed/mondandód lényege, de a kutyások nagy része már csak így van összerakva ;)


Nagyon nem szeretek kutyát emberekkel összehasonlítani, de ha a gyerekét ütik el vkinek, akkor sem azzal kezdi a gondolkozást, hogy "Ugye a zebrán mentél át, zöld jelzésre?" vagy "Már megint nem néztél körül, mi," stb...

2012. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg sokan vádolják a sofőröket. Mondjuk van olyan sofőr, aki nem állna meg semmi pénzért, mert ő lesz.rja azt, hogy ott egy állat, viszont ha tényleg hirtelen jön az állat, nem mindig lehet elkerülni az ütközést. Egy ideig én is ki voltam akadva, ha ilyet hallottam, de egyszer egy éjszakai fürdőből jöttünk hazafele a párommal, tök sötét volt (nem ittunk alkoholt,semmi ilyesmi nem volt, még csak gyorsan sem mentünk), és egy nyuszi hirtelen elénk ugrott. Le is fékezett a párom( több,mint tíz éve vezet, és nem csak a városon belül:D), de így is ütköztünk a nyuszival.

Mondjuk utána kerestük a nyuszit, hogy hol lehet, de nem volt a kocsi körül, úgyhogy biztos nem lett nagyobb baja. A kocsin sem látszódott semmi.

De hallottam már olyan esetről is, amikor egy szarvas ugrott ki a bokrok közül, betörte a szélvédőt, és akkora sebességgel csapódott a kocsiba, hogy akik benne ültek, azok is meghaltak.. :S

Szóval tényleg nem lehet mindig elkerülni az ütközést. Mondjuk, ha tényleg mindenki figyelne a saját állatára, meg nem lenne annyi kóbor állat, akkor nyilván más lenne a helyzet. Na meg ha nem lenne minden természetes élőhelyen út, autópálya,stb.

2012. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yukióóóó ***** válasza:
na az én fiam nem ezek a vezetők közé tartozik ,mert ő inkább el rántotta a kormányt így be szorult két fa közé a kárunk több ezerre rúgott, a nagy testű kutya eltűnt mire a rendőrökkel oda értem :-) tanúságos volt nagyon az eset, hogy legközelebb mit tettem volna azt most nem írom le !!!
2012. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!