Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Odaadnád a kutyád egy lóért?

Odaadnád a kutyád egy lóért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 17:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10 De miért nem? A ló sokkal nagyobb!
2012. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben egy kutya családtag,persze a rangsor alján,az őt megillető pozícióban.Akinek van kutyája és szereti a cserébe kapott szeretetért,hűségért,odaadásért,közös sétákért,játékokért és millió másért,az nem adná a kutyáját a világ minden kincséért sem.Én sem.(Nagyon szeretnék egyszer egy pacit,de mint mondtam,a kutyáim nem adom semmi pénzért)
2012. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés értelmetlen! A normális gazda szívéhez ugyanis hozzánő az állat - beszéljünk bármilyen állatról- és ennek megfelőlően nem adja oda, még akkor se, ha nem egy főnyeremény a jószág. Aki meg odadná, az csak azt jelenti, hogy vagy nem komálja a kutyákat míg a lovakat igen, vagy pedig nem igazán törődik az állattal különböző okoból.
2012. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

"#10 De miért nem? A ló sokkal nagyobb!"


És mi van akkor, ha nagyobb??? Ne fárassz már...

2012. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

"De miért nem? A ló sokkal nagyobb!"


És még kolbászt is lehet belőle készíteni. Ezzel szemben, mint köztudott: kutyából nem lesz szalonna (se). :)

2012. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha ,senkinek nem adnám oda,semmiért.Épp a múltkor kérdezte tőlem valaki,hogy odaadnám e a kutyát egy tengerparti villáért.Én erre azt mondtam,hogy mit érne a villa ha abban a tudatban kellene élnem ,hogy eldobtam őt?
2012. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Hovarju ***** válasza:
100%

Nem adnám oda. több okból sem.

1.Kutya nélkül már nem tudnék boldogan élni.

2.Nem értek a lovakhoz. Csodálom őket, szépek, de nem tudom hogyan kell velük bánni. Nem érezné jól magát egy ló nálam.

3. Panelba nagyon érdekes lehet lovat tartani. (a liftbe be sem férne :-)

4.A lovat is szereti valaki, és legalább annyira lehet őket szeretni, mint egy kutyát.


5. Ha alkalmas lennék lótartásra és értenék is hozzá, akkor a lovat sem adnám oda semmi pénzért.

2012. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

"100000 forintért én már simán, de egy lóért is. nem nagy szám egy kutya, elmegyek egy menhelyre, aztán hozok újat."


Most szívesen szidnám anyádat, de végül is nem ő tehet róla, hogy egy ilyen görcs embert szült...

2012. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha találnék egy olyan idiótát, aki egy idősödő, idegenekkel teljesen bizalmatlan, hazaszökős kutyáért adna egy normális lovat, és látnám rajta, hogy a kutya túl fog járni az eszén, akkor lehet, az ingyen ló mindig jól jön, eljátszanának az ebbel, miután hazaszökött :D

Na de viccen kívül, ki van zárva. Ha lenne gyerekem, azt sem cserélném el egy húsz éves Bon Jovira sem, talán csak ha nagyon hülyére sikerülne... :D

2012. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az attól függ szerintem ki, hogy kezeli a kutyát. ha mondjuk valaki határozott céllal veszi, és 2 évesen kiderül, hogy nem alkalmas arra amit szeretne elérni vele a gazdája, és felajánlanak neki mondjuk egy dijnyertes arab telivért érte, és ez az ember még lovas is, akkor szerintem el fogja cserélni:)
2012. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!