Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnéd érteni hogy mit...

Szeretnéd érteni hogy mit ugat a kutyád?

Figyelt kérdés
Állítólag Kínában kifejlesztettek már egy "műszert" ami lefordítja az ugatást. Nem tudom hogy igaz-e, nem-e csak egy trükk, de maga az ötlet jó. Jó lenne tudni hogy mit ugat a kutyusom :D Azt tudom, hogy mikor miért ugat (sőt az ugatásokat is meg tudom különböztetni), de hogy miket ugathat, az rejtély :D Ti hogy vagytok ezzel?
2012. szept. 1. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak átverés az a találmány. (sajnos) :)

Egyébként én is meg tudom különböztetni.Teljesen más a hangja ha kaját kér,vagy sünit talál a kertben,vagy egy idegent ugat.Ezt a hármat tudom csak meg különböztetni.Ja meg a séta kérés :D

2012. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák nem mondatokat ugatnak, hanem érzelmeket, lelkiállapotokat. Tehát valójában te is le tudod fordítani minden műszer nélkül.
2012. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 chrishu ***** válasza:
Simán megtanulhatod a kutyák "nyelvét". Az előzők is mondták, hogy mindig másképp ugat. Ezeket meg kell különböztetni egymástól és mári tudsz "kutyául"
2012. szept. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

meg tudom különböztetni minden ugatását,nem kell semmi ketyere hozzá!!

mindig más "hangnemben" ugat,ha :

-idegent ugat

-játékra hívás másik kutyánál

-izgatott (kaja vagy séta előtt)

-ha messziről meglát egy kutyát akkor jelzés ugatás,teljesen más mintha idegent ugatna..

-parancsra is ugat ,akkor is más a hangja :)


én minden egyes ugatását értem és minden rezdülését is, aki jól ismeri a kutyáját ,nincs szüksége kütyükre!!

2012. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én azt az ugatását imádom a legjobban, amikor valamelyikünk hazajön :)))) ♥
2012. szept. 1. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Az ugatásnak nincs sokrétű jelentése, tekintve, hogy a kutyák nonverbálisan kommunikálnak leginkább. Az meg elég könnyen megtanulható és megérthető, csak akarni kell, és nem várni, hogy a feneked alá tolják a fordítógépet.
2012. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!