Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Valaki gyorsan egy...

SOS! Valaki gyorsan egy megbízható dokit tud mondani Gödöllőn?

Figyelt kérdés

Az egyik kutyámnak felszakadt a mellkasának a jobb oldala. A "körzeti" állatorvos (nem Gödöllőn lakok ezért nem tudom, hogy ott hol van orvos) annyit mondott, hogy ragasszam le mull lappal és 3 nap múlva vigyem el hozzá a kutyát, most nem ér rá arra, hogy ilyen kis dolgokkal foglalkozzon.

A felszakadt terület kb 3 cm széles és 5 cm hosszú. Nem vérzik, de ahogy látom a húsa is "elszakadt". Jelenleg elkülönítettem őt a másik kutyától és próbálok más kutyás ismerősöktől érdeklődni, hogy melyik orvoshoz vigyem, de sajnos ők sem ismerik a környéket.


2012. szept. 12. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívjad a tudakozót! MEg tudják mondani a helyi vagy legközelebbi állatorvos vagy ügyelet számát!
2012. szept. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha más nincs, akkor betadine, és keress egy éjjel nappali gyógyszertárt, és vegyél Curiosa kenőcsöt. 3 nap alatt gyönyörűen összehuzza.
2012. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yukióóóó ***** válasza:
100%
vidd be az állat kórházba az István utca 5-be vagy a Lehel útra az talán vmivel olcsóbb !! nehogy el fertőződjön , lehet , hogy talán még varrni is kell , szép kis állat orvos az ilyen !!!tudom ,hogy messze van tőled ez a két orvosi intézmény de hidd el fontos ,hogy a kutyát mielőbb orvos lássa !!!
2012. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bevittem őt az István utcaiba, ahol azt mondták, hogy reggelig bent tartják mert viszonylag rossz irányba nyílt a seb. Össze fogják varrni neki és holnap már több mindent tudhatok.

Még egyszer nagyon köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!