Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MEGBÍZHATÓ! Yorkshire Terrier...

MEGBÍZHATÓ! Yorkshire Terrier (yorki) tenyésztőt tudna mondani valaki?

Figyelt kérdés

Örülnék ha esetleg linkelnétek is.

Egyetemista vagyok,albérletben élek és régen is szerettem volna egy ilyen fajta kutyát,de most meg is tehettem,hogy legyen.

A hely nagyából mindegy,de lehetőleg ne Dunántúlon legyen.


2010. szept. 4. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:

freemore-yorkie.com

személyes ismerősöm.

2010. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

méltán híres, régi, megbízható tenyészet: [link]


1989 óta tenyészti a fajtát, és mellette küllembíró is!

2010. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még azt hozzátenném,hogy azért elfogadható áron keresek ilyen kutyát. (:
2010. szept. 4. 10:56
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

aha... tipikus... mondjuk gondolhattam volna...

és mennyit akarsz rá szánni??? mert egy yorki tenyésztőtől 60ezerbe minimum kerül (és akkor még olcsót mondtam) és utána rájönnek az oltási költségek, felszerelés, etetés stb... szóval...

2010. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nincs rá 100ezred és utána még kb 50 akkor ne vegyél kutyát.
2010. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A yorkie MEGBÍZHATÓ TENYÉSZTŐTŐL és nem szaporítótól hobby célra 70-80 ezertől kezdődik. Az of New Deal kennel tényleg az egyik legjobb az országban, de itt még nézelődhetsz:


[link]

2010. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem kéne azonnal elitélni!

80 ezret szántam magára a kutyára a többi meg a fenntartása,elég régóta gyűjtök és egész nyáron dolgoztam,így össze tudtam gyűjteni nem kevés pénzt,amit yorkira szeretnék szánni!!

2010. szept. 5. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
9%
Jó gyorsan megkaptad a magadét, pedig csupán arra gondolhattál, hogy nem 100.000-ért szeretnél hobby célra kutyust :))))
2011. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egyszer később egy yorkiet, ezért már régóta nézegetem a hirdetéseket. Eddig nekem ezek a kennelek tetszenek:


[link]

[link]

[link]

2011. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!