Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Váasroltátok vagy készítettéte...

Váasroltátok vagy készítettétek a kutyusotok házát?

Figyelt kérdés
Van valami tipp ahol viszonylag olscsó lehet kutyaházat vásárolni?
2009. júl. 30. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekünk vannak élmények ám a kutyaházzal kapcsolatban.

Menhelyről hozott keverék kutyusunk van, augusztusban hoztuk el 2007-ben. A menhelyesek azt mondták, hogy az anyja gyönyörű labrador, és hogy amikor befogták a piciket, akkor egy kistermetű kan kutya volt a szökött anyával, valószínű ő a papa. Így nekünk azt mondták, hogy ne számítsunk spánielnél nagyobb méretre. Még ősszel megcsináltuk neki a kutyaházat, persze spániel méretre. Ahogy eljött a tél vége, Radar már kinőtte a házát, akkor tavasszal csináltunk neki egy másikat. Nyár végére azt is kinőtte, pedig komolyan, nem voltak kicsi házak! Kiderült, hogy valami hatalmas kutyus lehetett az apa, mert Radar óriásira nőtt, formára olyan mint egy labrador, a színe gyöngyszürke, és sötétkék szemei vannak, a marmagassága 59 centi... szóval gyönyörű, most hogy husky, avgy malamut, vagy mi, azt nem tudom.

Na a lényeg, hogy mi 3x csináltuk a házat, mindannyiszor megemelve(hogy lábakon állt), hungarocel hőszigeteléssel, cseréppel a tetején, a mamám pedig varrt bele egy szivacsot.

Múltkor talán az OBI-ban láttam jó házakat, de úgy tudom, az Ikeában is vannak.

üdv!

2009. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a papám készitette én pedig segítettem neki
2009. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, kutyám még nincs, de a háza már megvan! :D Vettem, a helyi tüzépen. Készíteni akartam, mondván, hogy az olcsóbb. Az interneten látott házaknál tényleg olcsóbb, de 20e-ért vettem egy jó, szigetelt!!! házikót. A színe nem tetszett, ezért rákentem két réteg lenolajkencét, aztán két réteg vastaglazúrt. Így kicsit az én munkám is benne van. Ha építeni szeretnél, tudok linket küldeni, ahol pontról-pontra leírják, hogyan csináld.
2009. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A miénknek egy nagy fa hordója van,fektetve,bélelve,nyílással a tetején ill. az oldalán!

Nem került semmibe,egyedi és imádja!

2009. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!