Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta a kutyus vagy nem?

Fajtiszta a kutyus vagy nem?

Figyelt kérdés

még csak 6 hetes nem tudom h ilyen korban már lehet e látni de fajtiszta pekingi palota pincsi v nem?

[link]


2009. júl. 30. 16:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Mindegyiknek!=)

Amúgy mi nyáron már 7 hetesen oda adjuk a gazdájuknak emrt addigra már tudnak menni és szépen esznek! Igaz nehéz tőlük megválni de mégis olyan jó amikor egy boldog scalád viszi őket!=)

3.voltam!

2009. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
sztem van benne keverék.de nem nagy szakértelemmel mondom
2009. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az nekem is feltűnt, hogy elég gáz a környezet, ahol vannak. Mindenképp te menj a kutyáért (ha ajánlja, hogy házhoz viszi vagy találkozzatok valahol, nem menj bele), mert ha ilyen képet mer küldeni, akkor a tartási körülmények még durvábbak lehetnek. Nem biztos, hogy így van, de mint lehetőségre figyelj oda!
2009. júl. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
17.12. Te szakértelem nélkül szaporítgatsz? Ha tenyésztő lennél tudnád hogy 8 hetesen illik odaadni egy kutyát az új gazdinak, nem azért mert addig nem esznek vagy járnak rendesen, hanem az alap szocializáció miatt. De gondolom azt nem tudom micsoda. Nyílván törzskönyv, tenyészszemle nélküli, örökletes fajtabetegségekre nem szűrt pincsikkel, vagy keverékekkel szaporítasz. Gratulálok, remélem tükörbe tudsz nézni!
2009. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne szaporítótól vegyél kutyát kérlek! Az egy dolog, hogy nincsen rá 100 ezred, ha ilyen fajtát szeretnél, gyűjts rá még egy kis ideig!

Ha támogatod a szaporítást vásárlással, akkor soha nem lesz vége ennek a őrületnek, ami ma Mo.n van.

2009. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fajtatiszta szerintem gyönyörű palotapincsi.

De ha nincs tvk, nincs garancia, lehet hogy van örökletes genetikai betegsége...reméljük nem!

Am nagyon cuki!:)))

2009. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem lesz enyém a pici, meggondoltam magam és beszéltem egy yorkshire tenyésztövel és most egy yorkira gyűjtök!
2009. aug. 1. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!