Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek vemhes kutyámért...

Mit tehetek vemhes kutyámért és a kölykeiért?

Figyelt kérdés

Egészséges, szép kutyust szeretnék miután lefial, és szoptat, természetesen szép és egészséges kiskutyákkal.


Ennek érdekében: mit adjak neki enni/inni, kell-e valamilyen plusz vitamin, kiegészítő, állatorvossal kell-e konzultálnom, oltatnom?


A kiskutyákat tudom, hogy majd kell oltatni, most a vemhes kutyára vagyok kíváncsi, mit tehetek érte?


Mozgatni kell-e, szabad-e? Ha igen, milyen intenzitással, és mennyit szabad? Majd azt mutatja ő nekem?


2012. szept. 13. 21:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem akartam vitatémát nyitni, sajnálom, hogy ez lett belőle, csak a kérdéseimre akartam választ kapni.


Minden hozzászólásban van igazság. Sajnos nem tudom megváltani a világot, a sajátom még talán igen, de másokét nem. Főleg nem a szüleim felfogását nem tudom megváltoztatni. Ha egyszer saját kutyám lesz, nem így fogom csinálni a dolgokat, mert nem így szeretném! Látom szüleim hibáit, tudom mit kellene másképp felfogni, látni. Változtatni fogok ezen, és tényleg AKAROK! Csak amíg nincs "saját életem", addig nincs miről beszélni. Nyitott vagyok a világra, próbálok másoktól tanulni, nem csak a családbeli "szokásokat" átvenni. Én próbálkozok. Remélhetőleg sikerrel, mire oda kerül a sor.

2012. szept. 14. 16:40
 22/23 anonim ***** válasza:
Azért megmutathatod a hozzászólásokat szüleidnek, hátha észbe kapnak. :)
2012. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Megfialt máris! Két kutyus maradt meg, egy elpusztult, szóval "jól" jártunk. Az az egy nem tudjuk, hogy halva született, vagy ráfeküdt. A lényeg a lényeg: két egészséges kutyusunk született.
2012. szept. 15. 21:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!