Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó kutyánknak tegnapról...

Tacskó kutyánknak tegnapról mára valami baja lett a szemének.!?

Figyelt kérdés
...váladékozik, csukva tartja, és mintha nem is látna vele! Csak fekszik szegény! Nagyon aggódunk mi lehet vele, orvoshoz csak holnap jutunk. Furcsa és nem tudom van e köze hozzá, de tegnap mikor felnézett rám láttam a szemében egy furcsa csillogást, ami nem szokott lenni!?
2009. júl. 30. 19:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Minél gyorsabban állatorvos. Lehet, hogy komoly a baj, és minél hamarabb látja szakember annál kisebb az esélye, higy valami maradando dolog történik vele.

Én, mikor a kutyámnak furcsán váladékozott a szeme Kamilla teával mostam át neki. Kicsit jobb lett, de az állatorvos adott rá valami kenöcs szerűt , amivel elég sokáig kentem neki.

Ezen csak állatorvos tud segíteni. Minél hamarabb juttasd el a kutyust.

Remélem segítettem.

2009. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen holnap visszük, de az a leghamarabbi amikor tudjuk, kamillázás már megy, mama negyed óránként törölgeti!
2009. júl. 30. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szaruhártya sérülés, az is hasonló tüneteket okoz. Nem szokott macskázni?
2009. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert nagyon utálja őket, ha lát egyet is legszívesebben megölné!
2009. júl. 30. 19:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk a tacskónknak,akkor, voltak ilyen tünetei amikor a szemébe toklász ment!Jobbulást!
2009. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Éppen ezt kérdeztem, hogy macskázik-e. Ezek szerint igen. Kergeti őket, a macska védekezik, belekap a szemébe és kész a baj.
2009. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

VIDD ORVOSHOZ!!!!!!

nekünk így vakult meg a kutyánk és szerencsétlent el kellett altatni :S

Ne járj így! :S

Írj léccike,h mi lett vele!

2009. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát semmi komoly hírem nincs!:((( Nem engedte magát megvizsgálni, így hétfőn visszük vissza és altatásban fogják vizsgálni. Megnézte a mirigyeit, hogy nem e rák, de semmi. Megfestik majd a szemét. Már nyitott szemmel járkál, de szegény teljesen vak, ezt a doki is megerősítette!
2009. júl. 31. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:

:S

szegényke :(

Nekünk altatni kellett,mert ki kellett volna venni mind a 2 szemét,meg nagyon nagy fájdalmai voltak!

Hát nem irigyellek :(

2009. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma sikerült elvinni a kutyust orvoshoz, és megfestették a szemét altatásban, kiderült sérült a retinája, csepegtetnünk kell antibiotikumos szemcseppel, és vissza kell vinnünk 13-án. Azt mondta a doki hogy látni fog, de a nagyon sérült részek menthetetlenek, vakfoltjai lesznek! És valószínűleg az okozta hogy valaki lefújta. Kapja be az a köcsög!!!!! És az is hátráltatja a gyógyulást hogy szegény sokkot is kapott!
2009. aug. 3. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!